خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13220
۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۷

تکمیل پروژه‌های بهداشت و درمان نیازمند بازنگری در سیاست‌هاست

تکمیل پروژه‌های بهداشت و درمان نیازمند بازنگری در سیاست‌هاست
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت بهداشت و درمان باید با بازنگری در سیاست‌های اتخاذشده و نگاه ویژه نسبت به تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام سیستان و بلوچستان اقدام کند.

به گزارش اس.بی پرس، معین‌الدین سعیدی اظهار داشت: وزارت بهداشت باید با نگاه ویژه به وضعیت بهداشت و درمان و تخصیص اعتبارات ویژه نسبت به تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در استان سیستان و بلوچستان اقدام کند.

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک، قصرقند و دشتیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعاً تکمیل پروژه‌های بهداشت و درمان منطقه و تجهیز آن‌ها نیازمند تخصیص اعتبارات جدید است.

وی ادامه داد: پروژه‌های در حال تکمیل اورژانس و سوانح سوختگی در بیمارستان امام علی چابهار (ع(  و آزمایشگاه رفرانس در چابهار و نیکشهر نیازمند تأمین اعتبار هستند که در این خصوص قول مساعد داده‌شده است.

سعیدی با اشاره به اینکه همچنین قرار است بیمارستان سابق نیکشهر مجدداً راه‌اندازی شود و کار تجهیز بیمارستان نیروی دریایی کنارک نیز در دست اقدام است، اظهار کرد: برای این بیمارستان باید پزشک متخصص اعصاب، اطفال، زنان، زایمان و ارتوپد نیز جذب شود.

وی از اختصاص ۲۱ میلیارد تومان اعتبار به بیمارستان پلان خبر داد و افزود: حدود ۳۰ سال قبل یک بیمارستان ۶۴ تختخوابی در بخش پلان چابهار کلنگ زنی و عملیات ساخت آن آغازشده که با گذشت ۳۶ سال هنوز هم تکمیل و افتتاح نشده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما