خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13221
۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۳
استاندار:

افتخارات فرهنگ و هنر سیستان و بلوچستان به ایرانیان خوب معرفی نشده است

افتخارات فرهنگ و هنر سیستان و بلوچستان به ایرانیان خوب معرفی نشده است
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: رسانه‌ها نتایج اقدامات پیرامون جذب سرمایه‌گذاران در استان را رصد و در راستای امیدآفرینی برای مردم موضوعات را به‌صورت مستمر، منتشر و اطلاع‌رسانی کنند.

به گزارش اس.بی پرس، حسین مدرسی خیابانی شامگاه جمعه در نشست هماهنگی امور اطلاع‌رسانی سیستان و بلوچستان که با حضور مدیران فرهنگی و اطلاع‌رسانی استان برگزار شد افزود: متأسفانه تصویر غیرواقعی از استان نشان داده‌شده و از طرفی ما به‌عنوان متولیان و مسئولان امر هم نتوانستیم ظرفیت‌های اقتصادی، مشاهیر و افتخارات فرهنگ و هنر استان را به ایرانیان معرفی کنیم.

استاندار با برشمردن ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری، مشاهیر، ورزشکاران و نام‌آوران سیستان و بلوچستان گفت: سواحل بکر و دیدنی مکران، آثار تاریخی و فرهنگی، مشاهیر، ورزشکاران، ظرفیت‌های صنعتی و معدنی، کشاورزی و شیلات استان می‌طلبد دستگاه‌های فرهنگی بیش از گذشته فعالیت کنند و رسالت مهم اطلاع‌رسانی خود را انجام دهند.

وی افزود: همه‌ی ظرفیت‌های استان به‌ویژه بخش گردشگری و اقتصادی برای کشور ناشناخته مانده که باید اطلاع‌رسانی شود زیرا این امر رکن اساسی توسعه است.

استاندار در ادامه گفت: اطلاع‌رسانی و معرفی ظرفیت‌های استان به‌گونه‌ای باشد که ضمن آشنایی مردم با چهره واقعی کانون توجه سرمایه‌گذاران، گردشگران، هنرمندان، ورزشکاران، مدیران و تصمیم‌گیران کشور واقع شود.

وی با بیان اقدامات موفق انجام‌شده پیرامون اشتغال‌زایی بانوان و ایجاد مکان‌هایی برای معرفی و عرضه توانمندی‌های بانوان بد سرپرست و بی‌سرپرست سیستان و بلوچستان تأکید کرد و افزود: این دستاوردها و اقدامات برای آشنایی بیشتر مردم باید اطلاع‌رسانی شود.

مدرس خیابانی تصریح کرد: مسئولان متولی اماکن پر رفت‌وآمد سیستان و بلوچستان ازجمله فرودگاه‌ها، شهرداری‌ها، صداوسیما و رسانه‌ها با استفاده از روش‌های اطلاع‌رسانی، بیلبوردها و امکانات فضای داخل شهرها؛ توانمندی‌ها، ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری، مشاهیر و چهره‌های ماندگار استان را به مردم معرفی کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha