خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13232
۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۵

مراقب کلاه‌بردارها باشید/ هیچ‌گونه طرحی برای اعطای جایزه به دریافت‌کنندگان واکسن کرونا وجود ندارد

مراقب کلاه‌بردارها باشید/ هیچ‌گونه طرحی برای اعطای جایزه به دریافت‌کنندگان واکسن کرونا وجود ندارد
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص کلاه‌برداری در خصوص اعطای جایزه به دریافت‌کنندگان واکسن و یا مراجعان به مراکز غربالگری کرونا اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش اس.بی پرس، روز گذشته فرد یا افراد کلاه‌بردار با تعدادی از هم استانی‌های عزیز تماس حاصل کرده و با معرفی خود به‌عنوان یکی از کارشناسان و یا مدیران دانشگاه‌های علوم پزشکی استان به آنان اعلام کرده‌اند که به دلیل دریافت واکسن کرونا و یا حضور در برنامه غربالگری کرونا مشمول دریافت جایزه نقدی و یا غیر نقدی شده‌اند.

با توجه به سابقه فعالیت این قبیل افراد کلاه‌بردار که با نام و عنوان‌های مختلف و جعلی با افراد عادی تماس حاصل نموده و با شگردهای فریبکارانه و وعده‌های وسوسه‌برانگیز اقدام به اخاذی می‌نمایند، بر لزوم هوشیار بودن هم‌وطنان عزیز در برخورد با این افراد تأکید می‌شود.

بر این اساس از هم‌وطنان عزیز درخواست می‌شود تا در صورت تماس این قبیل افراد به درخواست‌های آنان اعتنا ننموده و با وسوسه این افراد به‌هیچ‌عنوان در پای عابر بانک و یا درگاه‌های پرداخت اینترنتی حاضر نشوند و به‌هیچ‌وجه نیز نسبت به پرداخت پول و یا ارائه اطلاعات بانکی و شماره و رمز حساب‌های خود اقدام ننمایند.

همچنین درخواست می‌شود تا در اولین فرصت شماره‌ای که افراد کلاه‌بردار از طریق آن شماره تماس گرفته‌اند را به پلیس فتای استان اعلام کنند و یا با شماره تلفن‌های 110 و یا شماره 33295772 (مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی زاهدان – در ساعت اداری) اعلام نمایند.

در پایان به استحضار هم‌وطنان عزیز می‌رساند که در صورت نیاز به تماس مجموعه بهداشت و درمان با شهروندان و خانواده‌های عزیز، این تماس‌ها از طریق سرشماره 4030 و یا با شماره‌های تلفن ثابت مراکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی استان با پیش‌شماره 054 انجام می‌شود.

همچنین به عرض می‌رساند که دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هیچ‌گونه طرحی برای اعطای جایزه به دریافت‌کنندگان واکسن و یا مراجعان به مراکز غربالگری کرونا نداشته و ندارد و به‌هیچ‌وجه نیز درخواست واریز وجه و یا درخواست دریافت اطلاعات بانکی هم از طریق نظام بهداشت و درمان صورت نمی‌گیرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما