خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13236
۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۴
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور:

کشور را از پشت صفحه مانیتور نمی‌توان اداره کرد

کشور را از پشت صفحه مانیتور نمی‌توان اداره کرد
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: دیگر از پشت صفحه مانیتور کشور اداره نمی‌شود و در اولین فرصت جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان را با حضور رئیس‌جمهور برگزار خواهیم کرد.

به گزارش اس.بی پرس، سید محمد حسینی صبح امروز سیزدهم آذرماه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان گفت: استان کرمان ظرفیت‌های فراوانی دارد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در خصوص مکتب حاج قاسم سلیمانی گفت: برای ترویج این مکتب کارهای زیادی می‌توان انجام داد و از کرمان انتظار می‌رود که بیشتر روی این موضوع کار کند و سالگرد سردار سلیمانی هرساله برگزار شود.

وی عنوان کرد: سفرهای استانی رئیس‌جمهور برکات زیادی دارد، پیشنهاد سفر ایشان در سالگرد شهادت، پیشنهاد خوبی است. امروز فرصت خوبی برای همکاری سه قوه و نهادهای مختلف هست تا مسائل و مشکلات اقتصادی و فرهنگی بهبود پیدا کند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان نیز در این دیدار گفت: کرمان استانی پرظرفیت است و باید توسعه متوازن در این خطه رخ دهد.

وی بر لزوم توسعه و پیشرفت معادن تأکید کرد و افزود: هرسال متأسفانه در فصل کشاورزی در شمال و جنوب استان با مشکلاتی روبرو هستیم که در این دولت امیدواریم این مشکلات حل شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان امام‌جمعه کرمان تأکید کرد: بی‌صبرانه منتظر سفر رئیس‌جمهور به استان کرمان هستیم زیرا سفرهای ایشان به سایر استان‌ها خیر و برکات زیادی در برداشته است و حتماً مصوبات سفر رئیس‌جمهور به کرمان نیز برخی از مشکلات استان را حل کند. این استان زادگاه شهید سلیمانی است و سردار دل‌ها چهره بین‌المللی هستند لذا می‌طلبد نگاه ویژه به استان کرمان شود.

به گزارش ایسنا، محمدرضا پور ابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: خواستاریم در اولین فرصت نشست مشترک مجمع نمایندگان با رئیس‌جمهوری برگزار شود تا مشکلات و دغدغه‌های استان را دنبال کنیم و این نشست قبل از سفر رئیس‌جمهور برگزار شود.

وی با اشاره به سالگرد شهید سلیمانی بیان کرد: امسال تا حدودی محدودیت‌های کرونایی برداشته‌شده و می‌توانیم برنامه‌های سالگرد را بهتر برگزار کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، کرمان را پایتخت مقاومت اسلامی اعلام کرد و افزود: درخواست داریم رئیس‌جمهور در سالگرد سردار سلیمانی در کرمان حضور یابند و این سفر علاوه بر سفر استانی او باشد.

وی بیان کرد: حل مشکلات اقتصادی و مسائل آبی استان کرمان در برنامه‌های هیئت دولت مدنظر قرار گیرد و برای اجرای پروژه خط دوم انتقال آب از خلیج‌فارس همکاری لازم صورت گیرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha