خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13249
۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴

سپاه برای کاهش تنش آبی در سیستان و بلوچستان تلاش می‌کند

سپاه برای کاهش تنش آبی در سیستان و بلوچستان تلاش می‌کند
جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: با توجه به امکانات کاملی که در سپاه داریم تلاش می‌شود از نگرانی مردم زابل و زاهدان در زمینه تنش آبی کاسته شود.

به گزارش اس.بی پرس، سردار علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران در حاشیه بازدید از پروژه انتقال آب از چاه نیمه‌های سیستان با اشاره به اینکه خداوند متعال همواره برای بندگانش عنایت‌های زیادی دارد و از سوی دیگر انتظار دارد توانمندی‌هایی که مردم دارند را به کار گیرند، گفت: امروز در چاه نیمه‌های منطقه سیستان آب زیادی موجود است که این مقدار آب می‌تواند تا یک سال پاسخگوی نیاز و استفاده مردم زاهدان و منطقه سیستان باشد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: باید مدیریتی صورت گیرد که این حجم آب از یک چاه نیمه به چاه نیمه دیگر منتقل و آب موردنیاز مصرفی مردم تأمین شود؛ در اجرای این پروژه در کنار نیرو‌های بسیج و سپاه قرارگاه سازندگی سپاه مستقرشده و کار‌ها را با جدیت دنبال می‌کند.

وی گفت: با توجه به امکانات کاملی که در سپاه داریم، سردار ربیعی جانشین فرمانده سپاه در اجرای این پروژه دست‌به‌دست مردم داده‌اند تا نگرانی مردم زابل و زاهدان در راستای تنش آبی کاسته شود. امید می‌رود در سال آبی جاری شاهد بارندگی‌های بیشتری باشیم که برای سال آینده دچار مشکل کمبود آب نباشیم.

سردار فدوی گفت: اگر برای میزان آب موجود مدیریت باشد و کار به‌درستی و با عزم و جزم دستگاه‌های مرتبط باشد نگرانی نخواهیم داشت. باید آب را با روش به‌صرفه که مردم به آن عادت دارند جهت استفاده به دست آن‌ها برسانیم که تلاش‌های خوبی در این راستا صورت گرفته و همه مجموعه‌ها در کنار هم در راستای حل تنش آبی پای کار آمده‌اند و با تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در کنار مدیریت صحیح کار در حال پیشرفت است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha