خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13250
۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۳

ثبت‌نام طرح جهش مسکن در سیستان و بلوچستان تا پایان آذرماه تمدید شد

ثبت‌نام طرح جهش مسکن در سیستان و بلوچستان تا پایان آذرماه تمدید شد
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: امکان ثبت‌نام در طرح جهش مسکن در استان هم‌زمان با سراسر کشور تا ۳۰ آذرماه جاری تمدید شد.

به گزارش اس.بی پرس، عطاءالله اکبری مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر امکان ثبت‌نام طرح جهش مسکن در ۱۳ شهر میرجاوه، دوست‌محمد، زهک، گشت، زابل، نوک‌آباد، زاهدان، سراوان، خاش، رامشار، مهرستان، سیرکان و جالق در محدوده تحت پوشش این اداره کل وجود دارد.

وی گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت saman.mrud.ir برای بهره‌مندی از طرح جهش مسکن نام‌نویسی کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون افزون بر ۵۲ هزار و ۶۴۷ متقاضی طرح جهش تولید مسکن در شهرستان‌های تحت پوشش این اداره کل اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند که بیشترین تعداد با ۳۴ هزار و ۴۶۴ نفر به شهر زاهدان اختصاص دارد.

اکبری استفاده نکردن از تسهیلات دولتی در حوزه مسکن از اول انقلاب تاکنون، نداشتن مالکیت شخصی، متأهل بودن و حداقل پنج سال سکونت در شهری موردتقاضا را ازجمله شرایط واگذاری مسکن در طرح جهش تولید مسکن عنوان کرد و گفت: طرح جهش تولید مسکن علاوه ایجاد زمینه اشتغال برای بخش قائل توجهی از افراد جویای کار و خانه‌دار شدن دهک‌های پایین جامعه سبب رونق اقتصادی و عمرانی در استان می‌شود.

وی کاهش و کنترل اجاره‌بها و قیمت مسکن را برآیند مثبت پیش‌بینی‌شده اجرای این طرح عنوان کرد و افزود: طرح جهش مسکن با محوریت خانواده‌های محروم و همچنین خانه‌دار شدن هر ایرانی برنامه‌ریزی و عملیاتی شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

داغ های مجازی