خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13255
۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۴

تقاضای حمایت بانوی کارآفرین از مسئولان

تقاضای حمایت بانوی کارآفرین از مسئولان
بانوی کارآفرین زاهدانی از مسئولین تقاضای حمایت بیشتر از کارآفرینان داشت و گفت: برای توسعه کار خود در بخش مشاوره‌ای و تسهیلات نیازمند حمایت مسئولان است چرا که افراد نیازمند کار اگر حمایت شوند کار و تولید بازخورد و خروجی خوبی خواهد داشت.

به گزارش اس.بی پرس، نسرین رودینی یکی از بانوان موفق کارآفرین استان سیستان و بلوچستان است که علاوه بر همکاری با طرح مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی استان، با تلاش و پشتکار توانسته با راه‌اندازی شرکت گل بانو به‌عنوان مدیرعامل شرکت و صنعتگر و کارآفرین در حوزه صنایع‌دستی فعالیت داشته باشد.

این فعال حوزه مشاغل خانگی در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه سوزن‌دوزی را از نوجوانی انجام می‌داده اما هفت سال هست که به‌صورت حرفه‌ای قدم به این عرصه گذاشته افزود: کار حرفه‌ام با آماده کردن یک نمونه سفارش ظریف سوزن‌دوزی برای سوغاتی استارت خورد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و سفارشات و تولیدات ما ادامه داشت.

وی گفت: زنان کارآفرین توانسته‌اند با ورود به عرصه کسب‌وکار تحولات عظیمی در توسعه اقتصاد کشور ایجاد کنند.

رودینی بزرگ‌ترین مشکل این حوزه را در هماهنگ شدن با سوزن دوزهای استان بیان کرد و گفت: از دیگر مشکلات پیش روی بحث نوسان قیمت مواد اولیه است که اگر بخواهیم تولیداتی با قیمت مناسب داشته باشیم متأسفانه با عدم‌حمایت، بازار خوبی برای فروش محصولات میسر نمی‌شود.

رودینی در ادامه به جوانان توصیه داشت که همیشه کارهای بزرگ از دل کوچک‌ترین کارها شروع می‌شود و جوانان می‌توانند از کارهای کوچک شروع کنند و مهارت پیدا کنند تا به موفقیت برسند می‌توانند با تحقیق در مورد رشته‌ای که مهارت دارند بهترین‌ها را انتخاب کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha