خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13261
۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۸:۲۴

درگیری خونین در مسابقات کشتی اردبیل!

درگیری خونین در مسابقات کشتی اردبیل!
رقابت‌های قهرمانی کشتی استان اردبیل با درگیری گسترده و جنجال در سالن مسابقات به پایان رسید.

به گزارش اس.بی پرس، پس از درگیری هفته گذشته در رقابت‌های کشتی قهرمانی خوزستان که با ضرب و شتم یکی از داوران همراه بود، این بار نیز در جریان رقابت‌های کشتی قهرمانی استان اردبیل، زد و خورد میان کشتی‌گیران و طرفدارانشان، باعث زخمی شدن چند نفر با چاقو و اجسام سخت شد.

عبدالرضا اقبال رئیس هیئت کشتی استان اردبیل در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره اظهار کرد: ۲ کشتی‌گیر که از مسابقات سال قبل باهم خصومت شخصی داشتند باعث‌وبانی این درگیری شدند و کار به درگیری شدید میان آن‌ها و طرفدارانشان انجامید.

رئیس هیئت کشتی اردبیل درباره زخمی شدن چند نفر در جریان این درگیری با سلاح سرد، گفت: متأسفانه یک نفر بر اثر اصابت چاقو از ناحیه صورت دچار جراحت عمیق شد که بلافاصله به بیمارستان انتقال داده شد. فرد ضارب نیز از سوی مأموران نیروی انتظامی دستگیر شد و پس از یک شب حضور در بازداشتگاه، با وثیقه سنگین تا رسیدگی قانونی آزاد شد.

وی در پاسخ به این سال که با توجه به استفاده از سلاح سرد در این درگیری‌ها، چرا نسبت به تفتیش بدنی تماشاگران برای حضور در سالن مسابقات، اقدام نشده است، خاطرنشان کرد: بله متأسفانه این کار انجام نشد. به‌هرحال این حادثه تلخ برای ما تجربه شد تا در رویدادهای بعدی جلوی این قبیل اتفاقات را بگیریم. تفتیش بدنی تماشاگران پیشنهاد خوبی است و ازاین‌پس قطعاً این موضوع رعایت خواهد شد.

اقبال در پایان گفت: مشکلی در برگزاری مسابقات به لحاظ فنی و داوری نبود اما متأسفانه این اتفاق مسابقات را تحت تأثیر قرار داد. زمانی که یکی از کشتی‌گیرها از سوی کشتی‌گیر دیگر و طرفدارانش در سالن تهدید می‌شود، این موضوع را به ما یا مأموران نیروی انتظامی حاضر در سالن اطلاع نمی‌دهد تا با آن‌ها برخورد کنیم که همین امر زمینه درگیری‌ها را پدید می‌آورد. تعداد تماشاگران حاضر در سالن نیز بیش از ظرفیت سالن بود به‌گونه‌ای که تعداد زیادی از تماشاگران در کنار تشک حضور داشتند و همین امر نیز باعث تشدید درگیری‌ها و هجوم طرفین درگیری به وسط تشک مسابقات شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

داغ های مجازی