خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13282
۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۲:۰۴

سیستان‌وبلوچستان ۲ مدال طلای رقابت‌های ملی مهارت را کسب کرد

سیستان‌وبلوچستان ۲ مدال طلای رقابت‌های ملی مهارت را کسب کرد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۲ مدال طلای نوزدهمین دوره رقابت‌های ملی مهارت در رشته نقاشی و صافکاری خودرو به یاسین ریگی و بلال براهویی مجرد از این استان اختصاص یافت.

به گزارش اس.بی پرس، جلیل شهریاری اظهار داشت: چهار نفر شرکت‌کننده از سیستان و بلوچستان در نوزدهمین دوره رقابت‌های ملی مهارت که به‌صورت متمرکز در چند استان برگزار شد شرکت کردند که در رشته صافکاری و نقاشی خودرو مدال طلا، در رشته جواهرسازی کسب دیپلم افتخار و در رشته تعمیر موتورهای دیزلی رتبه چهارم و دیپلم افتخار کسب کردند.

وی افزود: امیدواریم با برگزاری اردوهای آماده‌سازی مناسب شاهد افتخارآفرینی دیگر جوانان استان سیستان و بلوچستان در رقابت‌های جهانی ملی مهارت باشیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان ضمن تبریک این موفقیت‌ها به مجموعه کارکنان آموزش فنی و حرفه‌ای و مردم استان، شرکای مهارتی، رقابت کنندگان و خانواده‌های آنان گفت: این افتخارات ملی در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها با تلاش جوانان مهارت آموخته و نخبه استان کسب‌شده که با برنامه‌ریزی منسجم و توسعه ظرفیت‌ها و کسب افتخارات بیشتر در سال‌های آینده، امسال تمامی امکانات مهارتی برای رقابت کنندگان مهیا می‌شود.

وی بیان کرد: اشاعه فرهنگ مهارت‌آموزی، توسعه و ترویج گفتمان مهارت در بین جوانان، ارتقای سطح استاندارد سرفصل‌های آموزشی و ایجاد فرصت مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و حرفه‌ای از دیگر اهداف برگزاری رقابت ملی مهارت است.

شهریاری گفت: افراد برتر این رقابت به مرحله بین‌المللی رقابت‌های جهانی مهارت صعود کرده و مهر ۱۴۰۱ پس از حضور در اردوهای تیم ملی به شانگهای چین اعزام می‌شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha