خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13289
۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۴
نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان تأکید کرد

لزوم رسیدگی به مشکلات فوری مردم استان هم‌زمان با پروژه‌های کلان

لزوم رسیدگی به مشکلات فوری مردم استان هم‌زمان با پروژه‌های کلان
نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان، رسیدگی به مشکلات فوری مردم استان را هم‌زمان با توجه به پروژه‌های کلان مورد تأکید قرار داد.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی در دیدار منصور بیجار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، پس از استماع گزارشی از اقدامات صورت گرفته، مجموعه اقدامات و پیگیری‌ها را خوشحال‌کننده دانست و نسبت به تخصیص بودجه‌ها به پروژه‌های بزرگ استان ازجمله راه، حمل‌ونقل، سوخت و غیره ابراز امیدواری کرد.

امام‌جمعه زاهدان با اشاره به ظرفیت استاندار در حوزه تخصصی بازرگانی و هم‌چنین ارتباطات با مرکز، لزوم استفاده از این توان را مورداشاره قرار داد و اظهار داشت: عملیاتی شدن طرح‌های در دست اقدام، باعث تقویت امید در دل مردم می‌شود.

آیت‌الله محامی رسیدگی به مشکلات فوری مردم را هم‌زمان با توجه به پروژه‌های کلان مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: در اجرای پروژه‌ها صرفاً به بودجه‌های دولتی اکتفا نشود و از ظرفیت بخش خصوصی بهره گرفته شود.

وی هم‌چنین لزوم جانمایی و مرکزیت پیدا کردن برخی نقاط برای اسکان مردم و پرهیز از پراکندگی‌های بی‌مورد که به حاشیه‌نشینی در استان دامن می‌زند را جزء موارد مهم دانست.

در ابتدای این دیدار منصور بیجار معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان‌وبلوچستان با اشاره به‌ضرورت تأمین منابع برای پروژه‌های استان، مصوبات سفر اخیر رئیس‌جمهور به استان و در ادامه جلسه پیگیری با حضور معاون اجرایی رئیس‌جمهور ازجمله تخصیص اعتبارات مناسب برای پروژه‌های راه؛ شیرین سازی و انتقال آب دریای عمان؛ چاه‌های ژرف و امور مربوط به مرزنشینان و پیله‌وران را خوب ارزیابی کرد و نسبت به مشارکت اندک بخش خصوصی در حوزه زیرساخت در استان ابراز گلایه نمود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما