خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13292
۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۵

احداث و مرمت 51 مسکن محرومین در سیستان و بلوچستان

احداث و مرمت 51 مسکن محرومین در سیستان و بلوچستان
مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: ۵۱ باب مسکن محرومین در سطح این استان توسط نواحی مقاومت و مشارکت بسیج سازندگی استان ساخته و مرمت شده است.

به گزارش اس.بی پرس، غلامرضا ملایی امروز در جلسه تشریح برنامه‌های انجام‌شده در هفته بسیج، اظهار کرد: تعداد ۵۲۵ گروه جهادی با مشارکت پنج هزار و ۴۵۰ جهادگر بسیجی خواهر و برادر در سطح استان در قالب رزمایش جهادگران بسیجی در عرصه‌های مختلف جهت کمک به محرومین و نیازمندان در هفته گذشته ایفای نقش کرده‌اند.

مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان افزود: تعداد سه هزار و ۷۹۷ بسته معیشتی باهمت بسیج سازندگی نواحی مقاومت توزیع شده است، تعداد ۵۱ باب مسکن محرومین در سطح استان توسط نواحی مقاومت و مشارکت بسیج سازندگی استان ساخته و مرمت شده است.

وی بیان کرد: همچنین به‌منظور تداوم رزمایش مؤمنانه با هدف مواسات و همدلی با محرومیت نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا تعداد ۱۶ هزار و ۸۷۲ پرس غذای گرم طبخ و بین این افراد در سطح استان توزیع شده است.

ملایی گفت: در راستای ارائه خدمت بی‌منت به محرومین و نیازمندان جامعه طرح ویزیت رایگان در قالب طرح شهید سلیمانی در سطح استان اجرا شده است که به همین منظور تعداد ۳ هزار و ۲۶۱ نفر به مکان‌های اجرای طرح مراجعه و از خدمات پزشکی رایگان بهره‌مند شدند.

وی اضافه کرد: اجرای ۳۲۴ اردوی جهادی یک‌روزه، توزیع ۶۱ هزار و ۳۱۴ عدد ماسک رایگان با هدف فرهنگ‌سازی از زدن ماسک و قطع زنجیره کرونا با همت بسیج سازندگی در سطح شهرستان‌های استان توزیع شده است.

مدیر سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای کمک به معیشت خانواده‌های آسیب‌دیده از ویروس کرونا ۴۶۰ کیلوگرم گوشت قرمز، تعداد هزار و ۶۹۰ قرص نان توزیع شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما