خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13318
۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۴

نمایشگاه صنایع‌دستی و توانمندی‌های زنان در زاهدان

نمایشگاه صنایع‌دستی و توانمندی‌های زنان در زاهدان
نمایشگاه صنایع‌دستی و توانمندی‌های زنان و جشنواره‌ی غذاهای محلی و مدرن در محل مرکز نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، مشاور امور بانوان شهرداری زاهدان گفت: این نمایشگاه به مناسب روز دانشجو و فرا رسیدن ولادت حضرت زینب (س)، به همت شورای اسلامی شهر زاهدان، شهرداری زاهدان، دانشگاه سیستان و بلوچستان و بهزیستی شهرستان زاهدان راه‌اندازی شد.

نوشین حسابی‌مقدم افزود: با توجه به اینکه هفته‌ی جاری هفته معلولان نیز می‌باشد، بهزیستی شهر زاهدان، از معلولانی که در مجموعه‌ی نمایشگاه حضور فعال داشتند، تقدیر خواهد شد و به آن‌ها لوح تقدیر و کارت هدیه اهدا خواهد شد.

وی تصریح کرد: در پی اقدام مبتکرانه دانشگاه سیستان و بلوچستان قرار است از دو شهیده‌ی مدافع سلامت شهرستان زاهدان، عصمت سربیشه‌‌ای و زهرا سوری تقدیر ویژه به عمل آید.

حسابی‌مقدم اظهار داشت: روز پایانی نمایشگاه به برگزاری جشنواره غذا اختصاص دارد. در این جشنواره به ۳ نفر در بخش غذای محلی، ۳ نفر در بخش غذای مدرن، ۳ نفر در بخش غذای سالم و ۳ نفر از افرادی که از مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر زاهدان حضور پیدا کنند، جوایزی اهدا خواهد شد.

این نمایشگاه از ۱۵ لغایت ۱۸ آذرماه، واقع در مرکز نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان (روبروی دانشگاه ۲۵) و از ساعت ۹ الی ۱۷ دایر می‌باشد.

 

 

 

 

گزارش از فاطمه زینلی خبرنگار اس.بی پرس در زاهدان

 

 انتهای پیام/

 

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha