خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13357
۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۸:۲۹
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

امیدواریم قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری در قانون بودجه لحاظ شود

امیدواریم قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری در قانون بودجه لحاظ شود
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امیدواریم قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری در هفته آینده انجام و در قانون بودجه لحاظ شود گفت: تمام تلاش خود را در جهت کاهش دغدغه‌ها و نگرانی‌های کادر پرستاری انجام داده‌ایم.

به گزارش اس.بی پرس، حسینعلی شهریاری شامگاه پنجشنبه در آیین تجلیل از پرستاران برگزیده دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اظهار داشت: پرستاری شغلی است که ما هر زمان در موقعیتی قرار می‌گیریم که سر و کارمان به این قشر زحمتکش می‌افتد اوج مجاهدات و تلاش‌های آنان را می‌بینیم و قدردان آن هستیم

وی ادامه داد: در اوج کرونا که درخواست همه مسوولان و مدافعان سلامت از مردم این بود که در خانه‌هایشان بمانند این پرستاران بودند که در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌ها حضور داشتند و برخی از آنان یک ماه به خانه‌های خودشان نرفتند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از پرستاران عزیز پس از سال‌ها تلاش و فعالیت از نظر رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس جسمی و روحی خسته و فرسوده می‌شوند، این نشان می دهد که پرستاری از سخت‌ترین مشاغل است.

وی با اشاره به اینکه پرستاران فرشته‌هایی هستند که در غم و شادی بیماران سهیم می‌شوند گفت: آموزش‌های پرستاری در جمهوری اسلامی ایران براساس استانداردهای بین‌المللی است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما