خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13376
۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۷

منطقه موردنظر در دسترس نمی‌باشد!/ قطع آنتن دهی تلفن همراه در روستای آذرآباد شهرستان دلگان‌

منطقه موردنظر در دسترس نمی‌باشد!/ قطع آنتن دهی تلفن همراه در روستای آذرآباد شهرستان دلگان‌
مخاطب سرویس صدای مردم اس.بی پرس با ارسال این متن به دایرکت اینستاگرام، نوشت: آنتن دهی تلفن همراه در روستای آذرآباد و حومه به‌طورکلی قطع‌شده است و گویا منطقه موردنظر در دسترس مسئولان نمی‌باشد!

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، عدم آنتن دهی تلفن همراه و نبود اینترنت نه‌تنها در روستای آذرآباد، بلکه روستاهای شهرستان دلگان را نیز درگیر کرده و در کارهای روزمره مردم اختلال ایجاد کرده است.
یکی از ساکنان روستای آذرآباد که ۱۲۰۰ نفر جمعیت دارد، به دلیل قطعی مکرر شبکه آنتن دهی تلفن همراه، به صدای مردم اس.بی پرس شکایت کرد.
حامد که سال گذشته نیز بابت همین مشکل به سرویس صدای مردم ما پیام فرستاده بود، امروز نیز با ارسال این متن به دایرکت صفحه اینستاگرام اس.بی پرس، نوشت:
درحالی‌که از روستاهای سایر نقاط کشور خبرهای تغییر نسل‌ها و بهره‌مندی از اینترنت پرسرعت به گوش می‌رسد مردم روستای آذرآباد اما هنوز برای برقراری یک ارتباط تلفنی باید منتظر منجی باشند.
از سوی دیگر در روزگار کرونایی که مهمان ناخوانده هست دانشجویان، طلاب، دانش آموزان و فرهنگیان‌ این روستا که کلاس مجازی دارند، آموزش مجازی اندر خم کوچه‌های بی اینترنت مانده و گویا قرار نیست برای رفع این مشکل چاره‌اندیشی شود.
این روستا به‌طورمعمول نسبت به سایر روستاهای اطراف شهرستان به‌ویژه در حوزه ارتباطات کمتر موردتوجه مسئولان شهرستانی و استانی قرارگرفته است.

 


حامد سال گذشته با ارسال تصویر بالا، نوشت:
دانش آموزان روستای آذرآباد بخش جلگه شهرستان دلگان در جنوب غرب سیستان و بلوچستان این روزها برای استفاده از اینترنت و دسترسی به شبکه آموزشی شاد، باید بالای منبع آب بروند یا کیلومترها داخل ریگزارها راه بروند تا به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha