خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13402
۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۱

شهردار جدید سراوان معرفی شد

شهردار جدید سراوان معرفی شد
محمدامین سیدی در آیینی با حضور تجلیلی فرماندار، محمدی معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی فرمانداری، شهسوار نصرتی معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری، بامری نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت، مولوی حقانی امام‌جمعه مسجد جامع صدیق اکبر، اعضای شورای اسلامی شهر، شهرداران، بانوان، جمعی از معتمدین مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان و حومه به‌عنوان شهردار جدید شهرستان سراوان معرفی شد.

به گزارش اس.بی پرس، تجلیلی فرماندار سراوان در آئین معارفه شهردار سراوان اظهار داشت: شرایط کاری این شهرستان مبتنی بر دوستی، همدلی و وفاق برای توسعه و پیشرفت است.

فرماندار سراوان با تأکید بر لزوم همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر و شهرداری برای پیشبرد امور شهر افزود: برای توسعه شهر دغدغه داریم و انتظار داریم مجموعه مدیریت شهری بدون حاشیه‌سازی و با همدلی و وفاق به مردم خدمت‌رسانی کنند.

محمدی معاون سیاسی فرماندار جذب سرمایه‌گذار را از دیگر اولویت‌های شهرداری برشمرد و گفت: شهر سراوان نیازمند مشارکت خیرین و سرمایه‌گذاران را دارد و این امر با همفکری و تعامل بین شهردار و شورای اسلامی شهر رقم می‌خورد.

خانم میرمرادزهی رئیس شورای اسلامی شهر سراوان نیز با بیان اینکه شهرداری نیازمند حمایت و کمک مسئولین و شهروندان در تسهیل و سرعت بخشیدن در امور اجرایی و پروژه‌های شهری است مشارکت همه‌جانبه مردم و مسئولین را خواستار شد.

وی همچنین خدمتگزاری صادقانه به مردم را از شهردار جدید درخواست کرد.

سیدی شهردار جدید سراوان درخواست مشارکت مسئولین و شهروندان جهت تحقق اهداف شهری را خواستار شد و برنامه‌های پیشنهادی خود را جهت تحول شهر سراوان عنوان کرد.

پس از قرائت و تحویل حکم به شهردار جدید از زحمات عبدالله درزاده سرپرست قبلی شهرداری تقدیر و تشکر گردید.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما