خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13413
۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۶

ثبت‌نام بیش از 1000 کارگر در جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان

ثبت‌نام بیش از 1000 کارگر در جشنواره امتنان سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با پایان مهلت نام‌نویسی جامعه هدف در سی و سومین جشنواره امتنان، هزار و 22 نفر از کارگران استان در این جشنواره نام‌نویسی کردند.

به گزارش اس.بی پرس، مهرداد جهاندیده افزود: جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تلاش بر اساس اجرای ماده 195 قانون کار هرسال در سطح استانی و کشوری برگزار می‌شود.

وی فرهنگ‌سازی، تشویق و تقویت روحیه کار و تلاش در بین نیروهای مولد، متخصص، مخترع و مبتکر، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای تبادل و به اشتراک‌گذاری اطلاعات، تجارب، دانش و مهارت‌های علمی و تجربی در جامعه کار و تولید، تشویق جامعه کار و تولید به بهره‌گیری از الگوی ایرانی- اسلامی کار، تکریم و تجلیل از فعالان و نخبگان عرصه کار و تولید را از اهداف برگزاری این جشنواره بیان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: ثبت‌نام در سی و سومین جشنواره امتنان، از 27 مهر سال جاری آغاز و پس از یک نوبت تمدید تا 12 آذرماه از طریق سامانه جشنواره ادامه داشت.

جهاندیده با بیان اینکه از مجموع ثبت‌نام کنندگان در سی و سومین جشنواره، هزار و 22 نفر مربوط به سیستان و بلوچستان است، اظهار داشت: این آمار به نسبت سال 1399 رشد 39 درصدی میزان مشارکت جامعه هدف را در استان نشان می‌دهد.

وی بیشترین تعداد افرادی که اطلاعات خود را در سامانه جشنواره به ثبت رسانده‌اند را مربوط به بخش خدمات اعلام کرد و افزود: بخش‌های صنعت و کشاورزی به ترتیب در ردیف بعدی قرار دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: پس از انجام فرایند داوری، نفرات برگزیده مشخص و از آن‌ها در هفته کار و کارگر تجلیل خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

داغ های مجازی