خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13414
۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۵
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان:

پردیس آموزشی تفتان به واحد دانشگاهی تبدیل می‌شود

پردیس آموزشی تفتان به واحد دانشگاهی تبدیل می‌شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در صورت جذب حداقل ۵۰۰ دانشجو در پردیس آموزشی شهرستان تازه تأسیس تفتان آمادگی داریم این مرکز را به واحد دانشگاهی مستقل تبدیل کنیم.

به گزارش اس.بی پرس، سلطانعلی میر در دیدار با جمشید هاشم زهی فرماندار تفتان بیان کرد: توجه به پرورش استعدادها و کمک به شکوفایی علمی از اولویت‌های مهم دانشگاه آزاد در این منطقه است.

میر ادامه داد: فراهم کردن زیرساخت‌های آموزشی و توسعه علمی با همکاری دستگاه‌های مختلف و استقبال مردمی میسر است و یقیناً دانشگاه آزاد اسلامی با بررسی نیازسنجی‌ها در این موضوع سرمایه‌گذاری می‌کند.

وی با اشاره به جایگاه استراتژیک و موقعیت جغرافیایی مهم شهرستان تفتان ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای گسترش آموزش عالی با وجود نزدیکی این شهرستان به خاش به دلیل موقعیت مهم جغرافیایی این شهر به راه‌اندازی پردیس آموزشی در شهرستان تفتان اقدام کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان درباره راه‌اندازی پردیس آموزشی تفتان گفت: امیدواریم با همکاری فرماندار و مسئولان شهرستان تفتان با جذب حداقل ۵۰۰ دانشجو در این پردیس مقدمات تبدیل آن به مرکز آموزشی و واحد دانشگاهی مستقل مهیا شود.

واگذاری زمین به دانشگاه آزاد اسلامی توسط فرمانداری شهرستان تفتان از منابع ملی یا مردمی برای راه‌اندازی و ساخت مجتمع تفریحی تفتان و ساخت و تجهیز پردیس آموزشی این شهرستان از مصوبات این جلسه بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha