خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13428
۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۹:۰۸
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان:

نیروهای جوان و فاضل از علمای اهل سنت در مناصب مدیریتی به‌کارگیری شوند

نیروهای جوان و فاضل از علمای اهل سنت در مناصب مدیریتی به‌کارگیری شوند
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان و امام‌جمعه زاهدان گفت: نیروهای جوان، فاضل، خوش‌نفس و توانمند از میان علمای اهل سنت شناسایی و جهت به‌کارگیری در عرصه‌های مختلف مدیریتی معرفی شوند.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی روز سه‌شنبه در نشست با مولوی ولی‌الله جنگی زهی مشاور استاندار سیستان‌وبلوچستان در امور روحانیت اهل سنت اظهارداشت: کار شما در مسئولیت جدید نیازمند جدیت است و باید بانشاط، انگیزه و نیروی جوانی آن را دنبال کنید.

وی افزود: درگیری و اختلاف در میان گروه‌های مختلف زیبنده جامعه اسلامی نیست و باید در جایگاه کنونی در جهت رفع این کمبودها تلاش کنید.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان ادامه داد باید با مشورت به دنبال ارائه راهکار باشید و نیروهایی جوان، فاضل، خوش‌نفس و توانمند از میان علمای اهل سنت را شناسایی و به دستگاه‌های مختلف معرفی کنید تا به‌کارگیری و به مرور زمان شناخته شوند.

وی ادامه داد: این کار از چندین جهت حائز اهمیت است ابتدا شکوفایی استعداد افراد و سپس خدمت آن‌ها به جامعه و نظام اسلامی که سبب تعمیق پیوند مردم با نظام خواهد شد.

وی نشان کرد: شناسایی و معرفی نیروهای شایسته و مستعد از میان اهل سنت در عرصه‌های مختلف کار ویژه شماست و باید عملکرد خود در این خصوص را گزارش دهید.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما