خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13442
۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۲۲:۴۴

بانوان کاراته‌کار سیستان و بلوچستان در رقابت‌های کشوری خوش درخشیدند

بانوان کاراته‌کار سیستان و بلوچستان در رقابت‌های کشوری خوش درخشیدند
رئیس هیئت کاراته سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: کاراته‌کاران بانوی استان در رقابت‌های قهرمانی کشور موفق به کسب ۹ مدال طلا، ۹ مدال برنز و چهار نقره شدند.

به گزارش اس.بی پرس، حمیدرضا سراوانی رئیس هیئت کاراته سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: رقابت‌های قهرمانی کشور در استان اصفهان برگزار شد.

وی گفت: در این دوره از رقابت‌ها تیم کاراته دختران زابل به نمایندگی از استان شرکت کرد که در پایان فریده شهرکی موفق به کسب ۲ طلا، الناز حسین پور یک مدال طلا و یک مدال نقره، نازنین مشهدی پودینه یک مدال طلا یک مدال نقره و نازنین میرزایی یک مدال طلا و یک مدال برنز شدند.

رئیس هیئت کاراته سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: همچنین ایناز میرالهی موفق به کسب یک مدال طلا و یک نقره، ستایش حسین پور یک مدال طلا و یک مدال نقره، اصیلا میر ۲ مدال طلا، مائده وحدانی مقدم ۲ مدال برنز و فاطمه خراسانی ۲ مدال برنز شدند.

وی گفت: فاطمه حیدری از سیستان و بلوچستان در این دوره از رقابت‌ها موفق به کسب یک مدال برنز، محدثه خراسانی ۲ مدال برنز و الناز میرالهی یک مدال برنز شد.

سراوانی با بیان اینکه کاراته کا‌های استان همواره موفقیت‌های مختلفی در سطح ملی به دست آورده‌اند، گفت: استان هم‌اینک جزو ۱۰ استان برتر کشور در ورزش کاراته شناخته شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha