خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13450
۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۶

نمایشگاه معرفی فرصت‌های شغلی خرد و ارزان در زاهدان افتتاح شد

نمایشگاه معرفی فرصت‌های شغلی خرد و ارزان در زاهدان افتتاح شد
نمایشگاه معرفی فرصت‌های شغلی خرد و ارزان هم‌زمان با هفته پژوهش در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان روز چهارشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه معرفی فرصت‌های شغلی خرد و ارزان اظهار داشت: این نمایشگاه با عنایت به لزوم معرفی ظرفیت‌های حوزه آموزش‌های مهارتی اشتغال محور با سرمایه اندک به جامعه، ارتقای فرهنگ کار، کارآفرینی، گسترش فرهنگ مهارت‌آموزی و معرفی فرصت‌های شغلی خرد و ارزان به مدت ۲ روز برگزار می‌شود.

جلیل شهریاری گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموختگان شاغل مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان و شهرستان‌ها در حرفه‌های نصاب تجهیزات الکترونیکی آسانسور، فن‌آوری و اطلاعات، لوله‌کشی و نصاب وسایل بهداشتی، تعمیرکار وسایل گازسوز خانگی، تعمیرکار لوازم‌خانگی برقی حرارتی، برق‌کار ساختمان، برنامه‌نویس، تعمیرکار سیستم معمولی و هوشمند، دوزنده لباس محلی، نقشه‌کشی ساختمان، تعمیرکار سیستم‌های تعلیق خودروهای سبک، سازنده چند رسانه‌ای برای تدوین، دکوراسیون، سری دوز سرویس خواب، راسته‌دوز، کار با گرافیک و قالیباف معرفی می‌شوند.

وی افزود: ۲۰ کارآفرین در نمایشگاه معرفی فرصت‌های شغلی خرد و ارزان در جهت کمک به اشتغال جوانان تولید محتوا انجام می‌دهند.

نمایشگاه معرفی فرصت‌های شغلی خرد و ارزان در هفته پژوهش به مدت ۲ روز صبح‌ها از ساعت هشت تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۴ تا ۱۶ و ۳۰ دقیقه در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شماره یک زاهدان برگزار می‌شود.

بازدید از این نمایشگاه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای عموم آزاد است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha