خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13454
۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۰

لزوم تسریع در رفع نقاط حادثه‌خیز محور‌های روستایی سیستان و بلوچستان

لزوم تسریع در رفع نقاط حادثه‌خیز محور‌های روستایی سیستان و بلوچستان
رئیس پلیس‌راه شمال سیستان و بلوچستان بر ضرورت و تسریع در رفع نقاط حادثه‌خیز محور‌های روستایی استان تأکید کرد.

به گزارش اس.بی پرس، مهدی خمر رئیس پلیس‌راه شمال سیستان و بلوچستان در بازدید از محور‌های روستایی با اشاره به اینکه متأسفانه حوادث ناگوار جانی و مالی زیادی از رانندگی در محور‌های مواصلاتی و روستایی استان رخ می‌دهد، گفت: باید هر چه سریع‌تر نقاط حادثه‌خیز محور‌های روستایی استان شناسایی و رفع شوند.

رئیس پلیس‌راه شمال سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه برابر آمار ۱۳ در صد تصادفات در این محور‌ها رخ داده است، گفت: با توجه به اقدامات ۲ مجموعه پلیس‌راه و راهداری باید در راستای کاهش تصادفات و تلفات محور‌های روستایی اقدامات اساسی و بیشتری انجام شود.

وی گفت: با حضور میدانی مسئول دایره روستایی پلیس‌راه شمال استان و کارشناسان اداره راهداری این نقاط شناسایی و با راهکار‌های مناسب و کارشناسی شده جهت رفع در دست اقدام قرارگرفته شد.

وی گفت: با توجه به مساحت بالای محور‌های استان این اقدام در محور‌های روستایی شهرستان‌های زاهدان، خاش، هیرمند و زابل صورت و مابقی در دست اقدام است که امیدواریم با همدلی، همراهی و همکاری همه دستگاه‌های ذی‌ربط بتوانیم اقداماتی را انجام دهیم تا روزی حتی یک کشته در جاده‌ها نداشته باشیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما