خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13476
۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۰:۲۲
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

جوانان سیستان و بلوچستان ثابت کردند از دل محرومیت قهرمانی خلق می‌شود

جوانان سیستان و بلوچستان ثابت کردند از دل محرومیت قهرمانی خلق می‌شود
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ورزشکاران و جوانان پرشور و بااستعداد این استان در صحنه‌های ورزشی ثابت کردند از دل محرومیت قهرمانی جهان خلق می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، رحم‌دل بامری معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاحیه مسابقات کشتی فرنگی بزرگ‌سالان قهرمانی کشور، ضمن خیرمقدم به‌تمامی مربیان، داوران و ورزشکاران و همچنین مسئولان عالی‌رتبه کشوری و استانی گفت: به سیستان و بلوچستان سرزمین اتحاد و انسجام، سرزمین مرزداران غیور، سرزمین مردان مرد و سرزمین ورزشکاران و ورزش دوستان خوش آمدید.

وی گفت: سیستان و بلوچستان سرزمین استعدادهای پنهان بوده که ورزشکاران پراستعداد همچون دانیال شه بخش در بوکس و امید آرامی در رشته کشتی را به جهان معرفی کرده است.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امیدواریم این مسابقات سرآغازی برای رشد و اعتلای استعدادهای نهفته این سرزمین و هم افتخارآفرینی فرزندان و ورزشکاران این مرز و بوم در میدان‌های ملی و بین‌المللی شود.

وی گفت: به امیدی روزی که با توسعه و پیشرفت سرانه فضای ورزشی و همچنین اختصاص تجهیزات و امکانات ورزشی همچون سایر استان‌های برخوردار، ورزشکاران این استان نیز فرصت درخشش داشته باشند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما