خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13485
۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۸

جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل با مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه

جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل با مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه
جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل با مسئولین بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، نشست صمیمانه دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل با فرمانده و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری نسب رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر افشاری معاون فرهنگی و دانشجویی و مهندس کوهی مدیر فرهنگی برگزار شد.

در این نشست دکتر میرزایی ضمن تأکید بر گسترش فعالیت‌های بسیج دانشجویی گفت: یکی از مهم‌ترین اقدامات دانشجویان مقابله با تهدیدات و نفوذ دشمن در همه زمینه‌هاست.

رئیس دانشگاه ضمن تقدیر از حضور جهادی بسیج دانشجویی در بیمارستان تنفسی سینا گفت: فعالیت پرسنل بهداشت و درمان در شرایط اقلیمی سیستان به‌نوعی، خود یک نوع حرکت جهادی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به شرایط آب و هوایی سیستان گفت: خطر و آسیب ریزگردهای ناشی از طوفان به‌گونه‌ای مخرب‌تر از کرونا است که جهادگران عرصه بهداشت و درمان آن را در شرایط آب و هوایی سیستان تجربه می‌کنند.

میری فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زابل نیز در این جلسه، فعالیت دانشگاه علوم پزشکی زابل را شایسته تقدیر دانست و گفت: همه اقدامات و فعالیت‌های این دانشگاه باید برای مردم بازگو شود تا خدمات نظام بهتر دیده شود.

وی افزود: احداث بیمارستان تنفسی سینا قبل از ایام کرونا یکی از بزرگ‌ترین کارهای مثبت دانشگاه بود که باعث شد تا نگرانی مردم نسبت به کرونا کاهش یابد.

میری همچنین گفت: با توجه به شرایط بی‌سابقه تحریم، خدمات بهداشت و درمان در منطقه سیستان به گونه بوده است که مردم کمبودی را در این زمینه احساس نکرده‌اند.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha