خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13488
۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۵

رئیس شورای پدافند غیرعامل سیستان و بلوچستان منصوب شد

رئیس شورای پدافند غیرعامل سیستان و بلوچستان منصوب شد
طی حکمی از سوی سرلشکر پاسدار محمدباقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و رئیس کمیته دائمی پدافند غیرعامل کشور حسین مدرس خیابانی به‌عنوان رئیس شورای پدافند غیرعامل سیستان و بلوچستان منصوب شد.

به گزارش اس.بی پرس، حکم ریاست شورای پدافند غیرعامل استان که به امضای سرلشکر باقری رسیده از سوی سردار رسول رحیمی به حسین مدرس خیابانی استاندار این استان اعطا شد.

سردار رسول رحیمی، معاون امور استان‌ها سازمان پدافند غیرعامل کشور در این دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان بر اجرای طرح جامع پدافند غیرعامل در این استان که در سال جاری رونمایی شده تأکید کرد.

استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار از مدیران ارشد استان خواست تا برنامه‌های ابلاغی سال ۱۴۰۰ به دقت اجرا شده و برنامه‌های دارای اولویت دستگاه‌های اجرایی در حوزه پدافند غیرعامل برای سال ۱۴۰۱ اخذ و توسط اداره کل پدافند غیرعامل استان جمع‌بندی و برای ابلاغ آماده شوند.

همچنین در این جلسه گزارش نظارت و بازرسی از وضعیت اجرای طرح شهید سلیمانی در مقابله با کرونا در سیستان و بلوچستان بررسی و مقرر شد تا اجرای این طرح با جدیت در همه دستگاه‌های اجرایی استان عملیاتی شود.

در حاشیه این جلسه، حکم رئیس شورای پدافند غیرعامل استان با امضای سرلشکر باقری به استاندار سیستان و بلوچستان اعطا شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha