خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13501
۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۱۱

درخشش تیم شوتوکان کاراته بانوان سیستان و بلوچستان

درخشش تیم شوتوکان کاراته بانوان سیستان و بلوچستان
رئیس هیئت کاراته سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: تیم شوتوکان کاراته بانوان استان در رقابت‌های قهرمانی کشور موفق به کسب ۲۱ مدال طلا، نقره و برنز شدند.

به گزارش اس.بی پرس، حمیدرضا سراوانی رئیس هیئت کاراته سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: تیم شوتوکان کاراته بانوان استان در رقابت‌های قهرمانی کشور موفق به کسب ۲۱ مدال طلا، نقره و برنز شدند.

 حمیدرضا سراوانی گفت: این دوره از رقابت‌های قهرمانی کشور با حضور ۸۰۰ ورزشکار در شهر نجف‌آباد برگزار شد.

وی گفت: در این دوره از رقابت‌ها تیم کاراته شهرستان زاهدان با مربیگری سارا مشتاقی شرکت کرد که در پایان سانیا مشتقاقی موفق به کسب ۲ مدال طلا، فاطمه مهیا ملاشاهی ۲ مدل طلا، حسنا حیدری یک مدال نقره و یک مدال برنز، حدیث اکبری یک مدال نقره و یک مدال برنز و سما ریگی موفق به کسب ۲ مدال نقره شدند.

رئیس هیئت کاراته سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: همچنین فائزه هراتی دیگر ورزشکار استان در این دوره از رقابت‌ها موفق به کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز، آوا سادات حسینی یک مدال نقره، السا سادات حسینی یک مدال نقره، الهام میر یک مدال نقره، ترنم ملاشاهی دو مدال برنز، مهدیه غفاری مقدم یک مدال برنز، شیدا دیدوندی یک مدال برنز، الهام ثابت یک مدال برنز، مائده جهانتیغ یک مدال برنز و طناز بولایی موفق به کسب یک مدال نقره شدند.

وی گفت: این استان جزو ۱۰ استان برتر کشور در ورزش کاراته شناخته شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha