خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13520
۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۳:۵۰

قتل مرد ۲۵ ساله در پی اختلاف مالی و دستگیری قاتل

قتل مرد ۲۵ ساله در پی اختلاف مالی و دستگیری قاتل
در پی قتل مرد ۲۵ ساله در مهرماه امسال در سراوان قاتل در عملیات ضربتی پلیس در مخفیگاهش دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، در پی پیدایش جسد مردی جوان در نخلستان‌های اطراف شهر جالق شهرستان سراوان در مهرماه امسال، بلافاصله مأموران انتظامی و پلیس آگاهی این شهرستان به محل اعزام که در بررسی به‌عمل‌آمده مشاهده شد، مقتول مردی ۲۵ ساله با سلاح گرم به قتل رسیده و عامل و یا عاملان آن از محل متواری شده‌اند.

سرهنگ داریوش سرگلزایی؛ فرمانده انتظامی شهرستان سراوان درباره جزئیات این خبر گفت: در تحقیقات به‌عمل‌آمده از هویت فرد به قتل رسیده مشخص‌شده مقتول یکی از سارقان مسلح که تحت تعقیب قضایی بوده می‌باشد.

وی گفت: در ادامه موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهرستان سراوان قرار گرفت که با انجام تحقیقات میدانی به‌عمل‌آمده مأموران عامل این اقدام را که به دلیل ارتکاب سایر جرائم دیگر در زندان بسر می‌برد شناسایی و با اخذ نیابت قضایی متهم را از زندان تحویل پلیس آگاهی می‌دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان گفت: در تحقیقات فنی و پلیسی با توجه به قرائن موجود متهم به انجام قتل به انگیزه اختلافات مالی با سلاح جنگی اعتراف کرد و در ادامه سلاح جنگی بکار رفته در قتل که در اختیار فرد دیگری بود نیز کشف و هر ۲ متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

داغ های مجازی