خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13526
۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۳۶

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی‌ماه ۱۴۰۰ در سیستان و بلوچستان

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی‌ماه ۱۴۰۰ در سیستان و بلوچستان
کلیه مشمولان سیستان و بلوچستان با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ ابراهیم محمودی جهانتیغ معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: کلیه مشمولان استان در مقاطع مختلف تحصیلی که برگ آماده‌به‌خدمت به تاریخ یکم دی‌ماه ۱۴۰۰ دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

وی گفت: این عزیزان باید قبل از اعزام با مراجعه به نزدیک‌ترین مراکز بهداشت محل سکونتشان مورد معاینه قرار گیرند تا از نظر ابتلا به ویروس منحوس کرونا اطمینان حاصل تا خدای نکرده موجب انتقال ویروس به دیگران نشوند.

سرهنگ جهانتیغ خطاب به مشمولان اعزامی دی‌ماه گفت: می‌بایست برای تزریق دو نوبت واکسن کرونا اقدام کنند، در غیر این صورت در یگان‌های آموزشی پذیرش نمی‌شوند.

این مقام انتظامی گفت: مشمولانی که دو نوبت واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند، می‌بایست به سامانه سلامت مراجعه و گزینه دریافت کارت واکسن را انتخاب کرده و در نهایت کارت واکسن بارکد دار را پرینت بگیرند.

وی گفت: مشمولان اعزامی به مراکز آموزشی بایستی جیره خشک بین راهی به‌منظور جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا را به همراه داشته باشند.

وی گفت: رانندگان و مأموران بدرقه در طول مسیر حق توقف در رستوران‌های تو راهی برای صرف غذا را ندارند.

این مقام مسئول گفت: مشمولان وظیفه اصل مدارک موردنیاز اعم از برگ اعزام، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص تأهل، پدر نظامی شاغل یا بازنشسته، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۲۵ درصد و خانواده درجه‌یک شهدا و... را به همراه داشته باشند.

وی گفت: عدم حضور به‌موقع در زمان و محل‌های تعیین‌شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

مشمولان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال‌های سازمان در پیام‌رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ و @vazifeh_ir از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما