خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13527
۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۹:۴۲

۵۰۰ بسته حمایتی بین نیازمندان ایرانشهر توزیع شد

۵۰۰ بسته حمایتی بین نیازمندان ایرانشهر توزیع شد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت فرا رسیدن شب یلدا افزون بر ۵٠٠ سبد غذایی و میوه به ارزش یک میلیارد ریال بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام محسن اشرفیان اظهار داشت: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ایرانشهر از محل موقوفات و با کمک خیران نیک‌اندیش این تعداد سبد غذایی و میوه را تهیه کرده است.

وی افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، انواع میوه مانندِ انار، پرتغال، نارنگی، سیب و خیار است که به خانواده‌های مستمند شهرستان ایرانشهر اهدا شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ایرانشهر با قدردانی از مشارکت و همکاری خیران در تهیه و اهدای کمک‌های مؤمنانه، گفت: رویکرد موقوفات خیرخواهی و کمک به نیازمندان است و در زمان شیوع ویروس کرونا طی ده‌ها مرحله بسته‌های معیشتی بین نیازمندان توزیع شده و این نشان‌دهنده این است که پرداخت اجاره‌بها موقوفات توسط مردم مستقیم در مسیر محرومیت‌زدایی و دستگیری از نیازمندان هزینه خواهد شد.

وی با بیان اینکه شب یلدا لحظات در کنار هم بودن است گفت: همه باید سعی کنیم گرمی را نه‌تنها به محافل خانه‌های خود بلکه به خانواده‌هایی که نیازمند دستان ما هستند هدیه کنیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha