خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13537
۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۱۸

اولین دوره شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

اولین دوره شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
مدیریت فرهنگ‌سازی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: نخستین دوره شمس (شاگردان مکتب سلیمانی) با رعایت کامل مسائل بهداشتی در دانشگاه استان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، بهروز مختاری از آغاز دوره تخصصی شاگردان مکتب سلیمانی طی ۶ تا ۹ دی امسال در دانشگاه سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: این دوره با حضور دانشجویان منتخب دانشگاه‌های استان به‌صورت حضوری در دو شهر زاهدان و کرمان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی یک مکتب است و آشنایی جوانان با این مکتب ضرورت دارد، ادامه داد: در این دوره هم‌رزمان و دوستان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به تشریح ابعاد شخصیتی و مدیریتی این سردار بزرگوار می‌پردازند و تلاش می‌شود، نسل جوان با مکتب این شهید بزرگوار بیش‌ازپیش آشنا شوند.

وی سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را انسانی چندبعدی و بی‌نظیر دانست و افزود: شهید سلیمانی مظهر ایمان، تقوا و توکل بود و یک‌عمر در مکتب امام و رهبری تلاش کرد.

مختاری اضافه کرد: سردار سلیمانی هم در فرماندهی دفاع مقدس موفق بود و هم در فرماندهی نیروی قدس، اقدامات راهبردی و بزرگی برای مقاومت اسلامی انجام داد که نیاز است همه جامعه به‌خصوص دانشجویان به‌عنوان آینده‌سازان جامعه بهره کافی را از این مکتب انسان‌ساز ببرند.

مدیریت فرهنگ‌سازی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان در پایان گفت: دوره شمس مقدمه راهیان نور ۱۴۰۰ خواهد بود و افراد شاخص این دوره به‌عنوان کادر اجرایی راهیان نور که در آینده‌ای نزدیک برگزار خواهد شد به‌کارگیری خواهند شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha