خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13553
۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۱:۵۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

کرونا ۴ قربانی دیگر در سیستان و بلوچستان گرفت/ ۴۳ تست مثبت شد

کرونا ۴ قربانی دیگر در سیستان و بلوچستان گرفت/ ۴۳ تست مثبت شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: آمار مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان با افزایش ۴۳ مورد جدید به ۱۳۳ هزار و ۶۱۲ نفر رسید.

به گزارش اس.بی پرس، سید محمد هاشمی  اظهار داشت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش‌های انجام شده تا صبح امروز ۱۳۳ هزار و ۶۱۲ نفر در سیستان و بلوچستان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

وی ادامه داد: از مجموع مبتلایان مثبت آزمایشگاهی دو هزار و ۶۵۰ نفر از هم استانی‌های عزیز علی‌رغم دریافت استاندارد ترین خدمات درمانی جان خود را ازدست‌داده‌اند که ۴ نفر از هم استانی‌های عزیز در همین ۲۴ ساعت گذشته جان خود را ازدست‌داده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به اینکه از مجموع این فوتی‌ها ۳ نفر واکسن کرونا تزریق نکرده بودند، افزود: همان‌گونه که قبلاً نیز اعلام شده است، موارد فوق فقط شامل موارد مثبت و تائید شده آزمایشگاهی است و برخی از بیماران که دارای علائم هستند با تشخیص بالینی پزشکان متخصص مورد درمان و مراقبت لازم قرارگرفته‌اند.

وی تصریح کرد: هم‌اینک ۳۱ بیمار مبتلا به کرونا و ۱۱۳ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان سیستان و بلوچستان بستری هستند که بیشترین تعداد مربوط به دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما