خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13560
۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۰:۱۳

تفاهم‌نامه سه‌جانبه مهارتی با فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان امضا شد

تفاهم‌نامه سه‌جانبه مهارتی با فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان امضا شد
تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان، پارک علم و فناوری و شرکت دانش‌بنیان پارس بهبود رایان نیک بنیان استان امضا شد.

به گزارش اس.بی پرس، تفاهم‌نامه سه‌جانبه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان، پارک علم و فناوری و شرکت دانش‌بنیان پارس بهبود رایان نیک بنیان در راستای توسعه اقتصاد دیجیتال دانش بنیان این استان امضا شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: این تفاهم‌نامه با توجه به اهمیت اقتصاد دیجیتال و توسعه و شکل‌گیری بسیاری از کسب‌وکارها بر پایه این فناوری، تغییر مدل‌های کسب‌وکار مبتنی بر فناوری دیجیتال و دانش‌بنیان و نقش و اهمیت نیروی ماهر و آموزش‌دیده منعقد شده است.

جلیل شهریاری گفت: مهم‌ترین هدف انعقاد این تفاهم‌نامه، ایجاد زمینه همکاری‌های مناسب به‌منظور مهارت‌آموزی و توانمندسازی نیروی انسانی در راستای بسترسازی و توسعه اشتغال مبتنی بر اقتصاد دیجیتال دانش‌بنیان و پیشبرد اهداف استان در مسیر تحول صنایع دیجیتال است.

وی افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان ضمن اعطای مجوز ارائه آموزش به شرکت مذکور، در شناسایی متقاضیان، ارائه خدمات مشاوره آموزشی، سنجش صلاحیت‌های حرفه‌ای و صدور گواهینامه مهارتی نیز همکاری می‌کند.

وی بیان کرد: پارک علم و فناوری استان نیز در تأمین فضا و امکانات موردنیاز، برگزاری رویداد‌ها و سمینار‌های علمی و تهیه محتوای تخصصی همکاری می‌کند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: شرکت دانش‌بنیان بهبود رایان نیز در خصوص برگزاری دوره‌های تخصصی مرتبط با صنایع دیجیتال با تأمین اساتید خبره و ایجاد ظرفیت اشتغال و به‌کارگیری مهارت آموختگان مستعد اقدام خواهد کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما