خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13567
۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۹

تندیس آتش‌نشان برتر کشور به شهدای آتش‌نشان تقدیم شد

تندیس آتش‌نشان برتر کشور به شهدای آتش‌نشان تقدیم شد
«حمیدرضا عابدی» نماینده سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان به عنوان برترین آتش‌نشان شهری در میان آتش‌نشانان سایر استان ها در سومین جشنواره آتش‌نشانان شهری و صنعتی کشور معرفی شد.

به گزارش اس.بی پرس، خسرو سراوانی در این خصوص اظهار داشت: اقدامات پیشگیرانه و آموزش‌های ایمنی به شهروندان با هدف مقابله با سوانح، گام موثری در جهت کاهش خطرات به شمار می‌رود و طی چند سال اخیر توجه سازمان آتش‌نشانی زاهدان به ایمنی شهر، شهروندان و افزایش توان عملیاتی آتش‌نشانان از جمله این اقدامات است.

وی افزود: در همین راستا تعدادی از آتش‌نشانان به عنوان نمایندگان سازمان آتش‌نشانی زاهدان به سومین جشنواره آتش‌نشانان شهری و صنعتی که در تهران برگزار شد، معرفی شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: حمید رضا عابدی به عنوان برترین آتش‌نشان شهری در سطح کشور انتخاب و تندیسی به عنوان یادبود به وی تعلق گرفت.

وی یادآور شد: عابدی این تندیس را به شهدای آتش‌نشان سازمان تقدیم کرد.

حمیدرضا عابدی اظهار داشت: من این جایزه را متعلق به همه آتش‌نشانان زاهدانی می‌دانم که همواره با جان‌فشانی برای امنیت مردم تلاش کرده اند.

وی افزود: آتش‌نشانی حرفه ایست که با فعالیت تیمی نتیجه می‌دهد و من خود را نماینده یک تیم در دریافت این جایزه می‌دانم.

آتش‌نشان برتر کشور گفت: اولویت آتش‌نشانان حفظ جان مردم، ایجاد ایمنی و حضور به موقع در محل سانحه و مهمتر پیشگیری از سوانح است که این امر، بدون همکاری مردم و رعایت اصول ایمنی از سوی آنها، کار را بر آتش‌نشانان دشوار خواهد ساخت.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما