خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13575
۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۶:۳۸
انعکاس صدای شهروند سیستان و بلوچستانی در صدای مردم اس.بی پرس:

4 سر عائله و 3 میلیون 800 هزار تومان حقوق؟!/ آقای وزیر عدالت را از کشورهای دیگر یاد بگیرید

4 سر عائله و 3 میلیون 800 هزار تومان حقوق؟!/ آقای وزیر عدالت را از کشورهای دیگر یاد بگیرید
یکی از شهروندان سیستان و بلوچستان در ارتباط با سرویس صدای مردم اس.بی پرس، گفت: به [آقای] وزیر که یک گوشش در و گوشش دیگرش دروازه است بگویید، من و امثال من که خانواده 4 نفری هستیم، با سه میلیون 800 هزار تومان حقوق، چه‌کار کنیم؟ از کشورهای دیگر عدالت را یاد بگیرید، بازنشسته‌ها با فلاکت زندگی می‌کنند.

به گزارش اس.بی پرس، یکی از وظایف دولت این است که اقتصادی صحیح و عادلانه را بر طبق ضوابط اسلامی جهت ایجاد رفاه، رفع فقر و برطرف ساختن هر نوع محرومیت در زمینه‌های تغذیه، مسکن، کار، بهداشت و تعمیم بیمه، در کشور پی‌ریزی کند.

در همین راستا یکی از شهروندان سیستان و بلوچستان در ارتباط با سرویس صدای مردم اس.بی پرس ضمن گلایه از وضعیت نابسامان اقتصادی کشور گفت: حقوق ۳ میلیونی دولت برای امثال من باوجود داشتن ۴ فرزند و این شرایط اقتصادی هیچ دردی را دوا نمی‌کند.

وی افزود: مسئولان از این شرایط اطلاع دارند اما دلیل اینکه اقدامی برای بهبود معیشت مردم انجام نمی‌شود شاید همین است که آن‌ها در این شرایط زندگی نکرده‌اند.

این شهروند ادامه داد: کاش مسئولان دولت سری به سایر کشورها بزند تا عدالت را پیدا کند و اینجا نیز به همان شکل اجرا نماید تا شهروندان از حداقل حقوق شهروندی عادلانه‌ای برخوردار شوند‌.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha