خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13597
۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۹:۲۸

جشنواره ورزشی اجرای بسته تحولی سواد حرکتی در چابهار

جشنواره ورزشی اجرای بسته تحولی سواد حرکتی در چابهار
جشنواره ورزشی اجرای بسته تحولی سواد حرکتی در چابهار برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه حرکت درست برای انسان از ضروریات است گفت: جشنواره ورزشی اجرای بسته تحولی سواد حرکتی با همراهی دبستان دخترانه فرهنگیان و انجمن‌های کانون‌های صادقیه و شهید باهنر در ساحل دریای مکران برگزار شد.

احمدعلی سرحدی افزود: ایجاد جامعه فعال و سالم مستلزم این است که کودکان اصول دقیق از مهارت‌های ورزشی و حرکتی در جهت ساختن زندگی سالم را یاد بگیرند.

در ادامه نعمت‌الله یوسفی دبیر این جشنواره و کارشناس تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش منطقه آزاد چابهار گفت: سواد حرکتی، از آغاز دهه 2000 به‌طور چشمگیری افزایش یافته و هر روز درحال‌توسعه در امر استعدادیابی در رشته‌های مختلف ورزشی است.

در ادامه بهاره دیزنگیان سرگروه آموزشی تربیت‌بدنی گفت: در کشف استعدادهای دانش آموزان در رشته‌های مختلف برنامه‌های کاربردی و عملیاتی در طول سال تحصیلی اجرا کردیم.

وی با اشاره به اینکه کرونا در ارتباطات جامعه اختلالات ایجاد کرد ولی در حوزه ورزش آموزش‌وپرورش با همکاری سازمان منطقه آزاد و اداره ورزش و جوانان توانستیم با رعایت نکات بهداشتی در کشف استعدادها موفقیت‌های بسیاری کسب کردیم.

در پایان دبیران تربیت‌بدنی آموزش‌وپرورش منطقه آزاد چابهار ساحل دریای مکران را از زباله پاک‌سازی کردند.

 

 انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha