خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13600
۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۱:۳۹
رئیس اداره صمت شهرستان زابل خبر داد؛

تشکیل پرونده تخلف برای کوره آجرپزی در زابل

تشکیل پرونده تخلف برای کوره آجرپزی در زابل
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل گفت: پرونده تخلف برای کوره آجرپزی با ارزش ۶ میلیارد ریال در شهرستان زابل تشکیل و جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

به گزارش اس.بی پرس، رضا شهری زاد رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت زابل گفت: در راستای نظارت بر فعالیت واحد‌های تولیدی سهمیه بگیر سوخت یارانه‌ای و پس از انجام بازدید‌های دوره‌ای و مشترک از واحد‌های تولیدی آجر فشاری با حضور بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، شرکت نفت و تعزیرات حکومتی جهت یکی از واحد‌های تولیدی آجر به دلیل عرضه خارج از شبکه نفت کوره پرونده‌ای به ارزش ۶ میلیارد و ۴۳۰ میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی و سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی هدف از این بازدید‌ها را احقاق حقوق شهروندان و نظارت بر تولید واحد‌های آجر فشاری با هدف تأمین نیاز مردم و پروژه‌های عمرانی عنوان کرد.

وی گفت: گشت‌های مشترک در این زمینه کماکان ادامه دارد که توصیه ما به متصدیان واحد‌های تولیدی افزایش تولید و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان می‌باشد و در این راستا اداره صنعت و معدن حمایتی‌های قانونی از بخش تولید و واحد‌های فعال را نیز در دستور کار دارد.

شهری زاد رئیس اداره صمت شهرستان زابل گفت: از شهروندان محترم نیز درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی، اقتصادی مراتب را از طریق تلفن ۱۲۴ ستاد خبری و یا کتبی به اداره صمت اطلاع دهند تا با متخلفین برابر مقررات برخورد شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما