خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13618
۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۴

دردسر جدید برای محسن رضایی/ کدام وعده اقتصادی معاون رئیسی حاشیه‌ساز شد؟

دردسر جدید برای محسن رضایی/ کدام وعده اقتصادی معاون رئیسی حاشیه‌ساز شد؟
خبرسازی درباره جلسات اقتصادی دولت، تحریف تصمیمات اقتصادی کابینه و همچنین اختلاف نمایی در میان تیم اقتصادی دولت، بخشی از تخریب‌های صورت گرفته در فضای مجازی است.

به گزارش اس.بی پرس، هم‌زمان با اجرای تدابیر دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور، برخی جریان‌های سیاسی- رسانه‌ای، اقداماتی را برای تخریب عملکرد دولت آغاز کرده‌اند. در این میان جعل اخبار و تحریف نظرات برخی چهره‌های دولتی برای دامن زدن به تنش‌های اقتصادی، به مهم‌ترین محور تخریب دولت تبدیل‌شده است. طی روزهای گذشته جعل و تحریف نظرات چهره‌های اقتصادی دولت نظیر محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس‌جمهور، به‌طور گسترده در فضای مجازی بازتاب داشت.

خبرسازی درباره جلسات اقتصادی دولت، تحریف تصمیمات اقتصادی کابینه و همچنین اختلاف نمایی در میان تیم اقتصادی دولت، تنها بخشی از تخریب‌های صورت گرفته در هفته‌های اخیر است.

طی روزهای گذشته خبری به نقل از معاون اقتصادی رئیس‌جمهور با عنوان «برنامه‌ریزی برای صعود شاخص بورس به یک‌میلیون ۷۰۰ هزار واحد» در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که یک نمونه از اخبار جعلی و ساختگی درباره اقدامات اقتصادی دولت است. در خبر مذکور ادعا شده که تصمیم فوق در جلسه‌ای به ریاست محسن رضایی گرفته شده است، اما بنا بر اخبار موجود نه‌تنها چنین تصمیمی در دولت اتخاذ نشده، بلکه اساساً چنین جلسه‌ای نیز تشکیل نشده است.

رصد برخی اخبار جعلی منتشر شده، نشان می‌دهد که برخی کاربران محدود در شبکه‌های اجتماعی، با برنامه‌ریزی مشخص تلاش می‌کنند با بهره‌گیری از تحریف اخبار اقتصادی درباره دولت، مانع تحقق اهداف دولت در زمینه بهبود معیشت مردم شوند.

دولت سیزدهم و شخص رئیس‌جمهور پیش از این هم تأکید کرده‌اند که اطلاع‌رسانی رسمی دولت تنها از سوی سخنگو انجام و اطلاعات اقتصادی نیز از طریق معاون اول رئیس‌جمهور به‌عنوان فرمانده اقتصادی کشور، اعلام خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha