خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13622
۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۱

رسیدگی به مشکلات زندانیان زاهدانی با حضور معاون حقوقی قوه قضاییه

رسیدگی به مشکلات زندانیان زاهدانی با حضور معاون حقوقی قوه قضاییه
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه با حضور در زندان شهرستان زاهدان از نقاط مختلف زندان و امکانات موجود و فعالیت‌های مددجویان بازدید و مشکلات زندانیان را رسیدگی کرد.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام نورالله قدرتی معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه با حضور در زندان شهرستان زاهدان از نقاط مختلف زندان و امکانات موجود و فعالیت‌های مددجویان بازدید کرد.

معاون حقوقی قوه قضاییه همچنین در این بازدید با حضور جداگانه در بند نسوان و بند مردان در جمع مددجویان اظهار کرد: یکی از نام های روز قیامت روز حسرت است چرا که در آن روز که روز پاداش و روز حساب است گنهکاران حسرت می‌خورند که چرا از وقت و فرصتی که در دنیا داشتند به‌خوبی و در مسیر خدایی استفاده نکردند.

وی افزود: البته انسان‌های خوب هم حسرت می‌خورند که کاش بیشتر تلاش می‌کردند، از فرصت زندان برای تفکر و توبه استفاده کنید تا درب‌های رحمت خداوند گشوده و مشکلات پرونده‌های شما رفع شود.

حجت‌الاسلام قدرتی همچنین در بازدید از پروژه‌های عمرانی و ساخت‌وسازهای موجود در زندان از تلاش مسئولین زندان برای افزایش فضای فیزیکی و تأمین امنیت و بهبود امکانات رفاهی علی‌رغم مشکلات اعتباری و بودجه‌ای قدردانی کرد.

یکی از گروه‌های سرود و همخوانی زندان زاهدان نیز به معرفی فرهنگ و روحیات مردم سیستانی و بلوچ در قالب اجرای سرود پرداخت که موردتوجه معاون حقوقی قوه قضاییه قرارگرفته و ضمن تفقد از اعضای گروه در خصوص مساعدت‌های قضایی آنان با رئیس‌کل دادگستری و دادستان زاهدان رایزنی شد.

حجت‌الاسلام قدرتی ضمن بازدید از نمایشگاه صنایع‌دستی مددجویان از نزدیک چگونگی فعالیت‌ها و دست‌ورزی مددجویان شاغل در حوزه صنایع‌دستی را مشاهده و از رونق فعالیت‌های اشتغال در زندان زاهدان ابراز خرسندی کرد.

در حاشیه این بازدید تعدادی از مددجویان بندهای مردان و زنان زندان زاهدان با مساعدت مراجع قضایی حاضر از ارفاقات قانونی برای استفاده از امتیازات قضایی بهره‌مند شدند.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما