خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13630
۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۵:۳۰
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

اولویت حفاظت هواپیمایی سپاه حفظ جان و کسب رضایت مردم باشد

 اولویت حفاظت هواپیمایی سپاه حفظ جان و کسب رضایت مردم باشد
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: سازمان حفاظت هواپیمایی سپاه در انجام وظیفه باید با خوش‌رویی دنبال کسب رضایت مردم باشد و برای حفظ جان آنها تلاش کند.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی روز شنبه در دیدار اعضای یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان که به مناسبت پنجم دیماه، سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی برگزار شد با تشکر از تلاش‌های این قشر اظهارداشت: امنیت از ابعاد مختلف دارای اهمیت ویژه‌ای است اما تا زمانی که امنیت برقرار است کسی قدر آن را نمی‌داند.


امام جمعه زاهدان با اشاره به تلاش سپاه حفاظت هواپیمایی در کنار دستگاه‌های مختلف برای تامین امنیت، بیان کرد: رعایت اخلاق اسلامی برای همه واجب است اما از برخی افراد انتظارات بیشتری وجود دارد و در سیستم حفاظت هواپیمایی از طرفی باید در بازرسی و مجموعه فعالیت‌ها کار بخوبی و با جدیت صورت گیرد اما به گونه‌ای مراقبت شود که منجر به ناراحتی مردم نشود.


وی ادامه داد: انجام وظیفه سازمانی با خلوص نیت و نگاه عبادی به کار مهم است اما در انجام وظیفه باید با خوش‌رویی دنبال کسب رضایت مردم بوده و برای حفظ جان آنها تلاش کنیم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما