خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 1364
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۳:۴۸
ادامه کمک‌ها از طریق حمایت گروه‌های داخل استان

اردوهای جهادی به مقصد استان سیستان و بلوچستان به خاطر حفظ سلامت مردم، لغو شد

اردوهای جهادی به مقصد استان سیستان و بلوچستان به خاطر حفظ سلامت مردم، لغو شد
اردوهای جهادی که هرساله در مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌گردید، نوروز امسال به خاطر خطر شیوع کرونا و در اولویت بودن جان مردم منطقه، لغو گردید.

به گزارش خبرنگار اس.بی پرس، گروه‌های مختلف جهادی از سراسر کشور در ایام نوروز به استان سیستان و بلوچستان سفر می‌کردند تا با فراغ بال بیشتری به مردم مظلوم و کم برخوردار روستاها و شهرهای مختلف استان خدمت کنند.

 

پس‌ازآنکه خطر ابتلا به ویروس کرونا روزبه‌روز افزایش یافت، این گروه‌های جهادی تصمیم گرفتند برای کنترل این اپیدمی و حفظ جان مردم منطقه از سفر به این استان خودداری کنند.

 

بر اساس گزارش خبرنگار ما، این گروه‌های جهادی در این شرایط کمک‌های اقتصادی، علمی و فرهنگی خود را از طریق حمایت از جهادگران مقیم استان به مردم ارائه نموده‌اند. حتی در بسیاری از موارد کمک‌های بیشتری از خیرین جذب گردیده است تا با خرید اقلامی چون شوینده، ژل شستشوی دست، مواد ضدعفونی‌کننده، ماسک و دستکش و ... زیرساخت‌های بهداشتی استان تقویت شود.

 

مردم و به‌خصوص میهمانان همیشگی این استان نیز باید در این روزهای کرونایی، از سفر به سیستان و بلوچستان خودداری کنند تا جان خودشان و عزیزان ساکن در این مناطق را با دامن زدن به شیوع ویروس کویید 19 به خطر نیندازند.
 

انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha