خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13642
۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۹:۲۳

بانوی سیستان و بلوچستانی قهرمان رقابت‌های اتومبیلرانی کشور شد

بانوی سیستان و بلوچستانی قهرمان رقابت‌های اتومبیلرانی کشور شد
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: حلیمه گرگیچ بانوی مستعد این استان در رقابت‌های اتومبیلرانی کشور موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

به گزارش اس.بی پرس، ادهم کرد زابلی اظهار داشت: این دوره از رقابت‌ها به میزبانی تهران برگزار شد که گرگیج مقام نخست اتومبیلرانی قهرمانی کشور را برای سیستان و بلوچستان به ارمغان آورد.

وی ادامه داد: ورزشکاران سیستان و بلوچستان در عرصه‌های مختلف از جمله اتومبیلرانی از برترین‌های کشوری بشمار می‌روند که همواره برای استان افتخارآفرین بودند.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از برگزاری رقابت‌های پرس سینه راو و ددلیفت بدون لوازم جنوب شرق کشور در استان خبر داد و افزود: این دوره از رقابت‌ها ۱۰ دی‌ماه جاری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در زابل برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: به‌منظور توسعه ورزش و افزایش سرانه‌های ورزش سیستان و بلوچستان هم‌اینک هفت ورزشگاه فوتبال، ۱۸ سالن چندمنظوره ورزشی، یک استخر شنا، ۲ جاده سلامت و ۱۱ سالن تخصصی شامل سالن کبدی ۴۵۰۰ نفری، کشتی زابل، ۲۰۰۰ نفری چابهار، کشتی زاهدان، ۱۷ شهریور زاهدان و ۶ رشته ورزشی و همچنین ۲۰ خانه جوان، پنج گود زورخانه در سراسر استان در حال احداث است.

کرد گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان‌های سراسر استان به‌ویژه مناطق بکر و سواحل زیبا در چابهار و کنارک نیاز به زمین‌های استاندار ورزش‌های ساحلی نیاز دارد تا قهرمان ملی کشف و شکوفا شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha