خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13652
۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۴
خضریان در تذکر شفاهی:

هنوز ارز ۴۲۰۰ دارو حذف نشده، قیمت‌ها چند برابر شده است

هنوز ارز ۴۲۰۰ دارو حذف نشده، قیمت‌ها چند برابر شده است
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با انتقاد از افزایش بی رویه قیمت برخی اقلام دارویی تصریح کرد: هنوز ارز ۴۲۰۰ دارو حذف نشده، قیمت‌ها چند برابر شده است.

به گزارش اس.بی پرس، علی خضریان در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۵ دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی عنوان کرد: برای اقشار ضعیف جامعه تغییر برخی اعداد در لایحه بودجه بسیار تأثیرگذار و قابل‌تأمل است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در روزهایی به سر می‌بریم که قیمت قرص‌های مسکن و ضد درد مثل ناپروکسن بعضاً تا ۶ برابر بالا رفته و امروز پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های این سرزمین امکان خرید حتی یک برگ آن را نیز ندارند.

وی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: خواهش من این است که در این زمینه فقط به‌صورت دستوری عمل نشود. در حوزه سمعک‌ها اخباری به گوش رسیده که این ابزار شنوایی تا ۷۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

خضریان یادآور شد: فردی به من رجوع کرد و گفت من پول تهیه سمعک برای فرزندم را ندارم، درحالی‌که این حق اجتماعی مردم است. هنوز ارز ۴۲۰۰ تومانی حذف نشده این آسیب‌ها در حوزه بهداشت و درمان دیده می‌شود، لذا نظارت‌ها باید دقیق باشد.

 

 انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

داغ های مجازی