خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13658
۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۰:۰۰
24 ساعت تا قرعه کشی جذاب حذفی؛

شما بگویید کدام حریف را دوست دارید؟

شما بگویید کدام حریف را دوست دارید؟
قرعه کشی مرحله یک هشتم جام حذفی فردا (دوشنبه ۶ دی) برگزار می‌شود و ممکن است تقابل‌های جذابی در این مرحله رخ دهد.

به گزارش اس.بی پرس، در هفته گذشته در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی تیم‌های لیگ برتری به این رقابت اضافه شدند و تقابل‌های جالبی در این مرحله میان تیم‌های دسته‌های پایین‌تر با لیگ برتری‌ها رخ داد و حتی استقلال، فینالیست دور قبل این رقابت‌ها مقابل تیم نود به دردسر افتاد‌.

در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی سیزده تیم لیگ برتری، دو تیم از لیگ آزادگان و یک تیم دیگر از دسته دوم فوتبال کشور حضور دارند. خیبر خرم آباد که در لیگ یک حضور دارد مس شهربابک را در مرحله قبلی شکست داد و مس کرمان نیز با پیروزی بر ماشین سازی به این مرحله صعود کرد. خلیج فارس ماهشهر لیگ دویی تنها شگفتی ساز جام حذفی امسال بود که هوادار را در ماهشهر با یک گل شکست داد.

 

 آلومینیوم اراک
 نساجی مازندران
 نفت مسجدسلیمان
 پیکان تهران
ذوب آهن اصفهان
گل گهرسیرجان
فولاد خوزستان
 استقلال
سپاهان اصفهان
پدیده مشهد
مس رفسنجان
صنعت نفت آبادان
 پرسپولیس
خیبر خرم‌آباد
مس کرمان
خلیج فارس ماهشهر


این تیم‌ها موفق شده‌اند به مرحله یک هشتم نهایی صعود کنند و تنها غایب بزرگ این مرحله تراکتور تبریز است که در ضربات پنالتی مغلوب مس رفسنجان شده بود و خیلی زود از این رقابت‌ها کنار رفت. تراکتور کنار هوادار و فجر سپاسی سه تیم لیگ برتری غایب یک هشتم را تشکیل می‌دهند.

شاید اگر تیم‌های بزرگ و مدعی ایران دل‌شان صعود راحت‌تر و بی دردسر بخواهد، ترجیح دهند در قرعه‌کشی به خلیج فارس ماهشهر، خیبر خرم آباد، مس کرمان یا پدیده بحران زده برخورد کنند. البته نباید فراموش کرد بهترین فرصت ممکن برای بازیکنان این تیم‌ها فراهم است تا خودی نشان دهند و وضعیت خود را به طور کلی تغییر دهند بنابراین نمی‌توان حریفان آنها را از پیش برنده دانست.

 

 

با توجه به ساز و کار قرعه کشی در جام حذفی و مشخص نبودن حریفان هر مرحله احتمال برخورد تیم‌های بزرگ به هم و شکل گرفتن رقابت‌های نفسگیر و قدیمی در همین مرحله از جام حذفی نیز وجود دارد.

دو تیم استقلال و پرسپولیس که طی دو سال گذشته به ترتیب در نیمه نهایی و یک چهارم نهایی به مصاف هم رفته‌اند ممکن است این بار در یک هشتم به هم بخورند و شاهد یک دربی دیگر در جام حذفی باشیم. همچنین تقابل استقلال و پرسپولیس با هر یک از تیم‌های مدعی سپاهان، گل‌گهر، فولاد و حتی آلومینیوم اراک می‌تواند جذاب و تماشایی باشد.

شما مخاطبان، بگویید که علاقه دارید تیم محبوب‌تان با چه قرعه‌ای مواجه شود؟ دیدگاه خود را در قسمت نظرات برایمان بنویسید؛ همچنین می‌توانید به سایر دیدگاه‌ها نیز می‌توانید پاسخ بدهید.

 

انتهای پیام/

منبع : varzesh3.com

نظرات شما

capcha