خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13673
۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۰:۵۷
بخشدار دامن ایرانشهر:

مجتمع خدماتی روستای آبادان ایرانشهر پنج میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

مجتمع خدماتی روستای آبادان ایرانشهر پنج میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد
بخشدار دامن ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه عملیات ساخت مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری روستای آبادان این بخش از سال ٩٧ شروع شده و ٣٠ درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: برای تکمیل این مجتمع خدماتی پنج میلیارد ریال نیاز است.

به گزارش اس.بی پرس، تیمور کریمزایی با اشاره به اینکه تکمیل مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری روستای آبادان نیازمند اهتمام ویژه مسئولان است اظهار داشت: تاکنون یک میلیارد ریال برای ساخت این مجموعه هزینه شده بطوریکه عدم پرداخت به‌موقع اعتبارات تخصیص یافته باعـث تعطیلی آن شده است.

وی خاطرنشان کرد: برای ساخت مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری روستای آبادان سه میلیارد ریال در سال ٩٧ پیش‌بینی شده بود که متأسفانه ٣٠ درصد این مبلغ پرداخت شده است.

بخشدار دامن ایرانشهر با اشاره به اینکه نیاز روستاها برای توسعه و جلوگیری از مهاجرت فراهم کردن زیرساخت‌ها است ادامه داد: روستای آبادان با چشم‌اندازهای زیبا، نخل‌های سرسبز در کنار جاده ترانزیت چابهار - میلک قرار گرفته بطوریکه قابلیت گردشگری را دارد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های فراوان روستای آبادان با جمعیت بیش از چهار هزار نفر ضروری است تا زمینه‌ی فراهم دیدن زیرساخت‌ها و امکانات موردنیاز موردتوجه قرار گیرد.

روستای آبادان از توابع بخش دامن در ١۵ کیلومتری شمال غربی ایرانشهر در کنار جاده ترانزیتی چابهار - میلک قرار گرفته است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

داغ های مجازی