خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13739
۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۳
صباغیان بافقی در تذکر شفاهی:

تفاوت قیمت‌ها از مغازه‌ای به مغازه دیگر ارتباطی به تحریم‌ها ندارد/ اگر دستگاه‌های نظارتی را به مرخصی بفرستید هم اتفاقی رخ نمی‌دهد

تفاوت قیمت‌ها از مغازه‌ای به مغازه دیگر ارتباطی به تحریم‌ها ندارد/ اگر دستگاه‌های نظارتی را به مرخصی بفرستید هم اتفاقی رخ نمی‌دهد
نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس در انتقاد به تفاوت قیمت یک جنس در مغازه‌های مختلف، گفت: اگر رئیس‌جمهور دستگاه‌های نظارتی خود را به مرخصی هم بفرستد هیچ اتفاقی رخ نداده و وضعیت از این بدتر نمی‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۸ دی‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، خطاب به وزیر ارتباطات، گفت: در یک مطالعه چند بار باید ارتباط قطع شود، لطفاً پاسخ دهید. اینترنت ضعیف است، امروز بستر کارهای اداری، اقتصادی و فعالیت‌های اجتماعی مردم در بستر فضای مجازی صورت می‌گیرد؛ دقت بفرمایید.

نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس‌جمهور، افزود: یک جنس در مغازه‌ای ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان، در مغازه دیگر ۱۲ هزار تومان، در مغازه‌ای دیگر ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و همچنین در مغازه‌ای دیگر ۸ هزار و ۲۰۰ تومان! اگر دستگاه‌های نظارتی خود را به مرخصی بفرستید هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد و وضعیت از این بدتر نخواهد شد.

وی ادامه داد: زود دیر شده و کم‌کم نگاه مردم تغییر می‌کند. شما باید گرانی را مهار کنید، این تفاوت قیمت‌ها ارتباطی با وجود تحریم ندارد. اگر مشکل نیرو دارید حل کنید، مردم چشم‌انتظار هستند تا گرانی‌ها کاهش پیدا کند.

 

 انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما