خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13746
۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۳:۳۰
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان:

تلاش پلیس برای شناسایی عاملان قتل خیابان بزرگمهر زاهدان ادامه دارد

تلاش پلیس برای شناسایی عاملان قتل خیابان بزرگمهر زاهدان ادامه دارد
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: در پی قتل مسلحانه در خیابان بزرگمهر زاهدان تلاش برای شناسایی تا لحظه دستگیری عاملان این جنایت از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی ادامه دارد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی در این‌باره اظهار داشت: شب گذشته حوالی ساعت ۲۱ در پی اعلام وقوع یک فقره قتل مردی مسن در خیابان بزرگمهر زاهدان و انتشار کلیپی در فضای مجازی با این موضوع، پرونده از همان لحظه وقوع با حضور بازپرس ویژه قتل، مأموران انتظامی و عوامل پلیس آگاهی در صحنه به‌صورت ویژه تحت پیگرد قضایی و انتظامی کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان زاهدان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی موضوع و اعلام شاهدان عینی محل در این جنایت راننده و سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در پی تعقیب خودروی فرد مقتول وی را پس از توقف و پیاده شدن در خیابان بزرگمهر با استفاده از یک قبضه سلاح شکاری مورد اصابت تیر قرار داده و سپس متواری شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با توجه به پیدایش تعدادی مدارک، مستندات و همچنین انجام تحقیقات محلی، تلاش برای چرائی علت و انگیزه این اقدام، پیگیری موضوع از سوی کارآگاهان پلیس تا لحظه دستگیری عاملان آن با جدیت ادامه دارد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما