خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13760
۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۳
کوروش محمدی:

۱۰۶ میلی‌متر باران طی ۱۲ ساعت در چابهار بارید

۱۰۶ میلی‌متر باران طی ۱۲ ساعت در چابهار بارید
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار گفت: ۱۰۶ میلی‌متر باران در این شهرستان طی ۱۲ ساعت گذشته باریده که این آمار برابر با میزان بارندگی متوسط یک سال است.

به گزارش اس.بی پرس، کوروش محمدی اظهار داشت: ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران چابهار تشکیل شده و مرتب در ۲۴ ساعت گذشته هماهنگی‌های لازم را برای بازدید، بررسی و برآورد خسارت‌ها انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: خسارت‌هایی نیز به زیرساخت‌های شهری، واحدهای مسکونی و راه‌ها وارد شده همچنین حاشیه‌نشینان نیز شرایط سختی را در شب گذشته پشت سر گذاشته‌اند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار با اشاره به اینکه صیادان از تردد دریایی خودداری و شناورهای صیادی را جایی امن قرار دهند خاطرنشان کرد: شهروندان از انجام هر گونه فعالیت‌های تفریحی بپرهیزند و صیادان نیز از انجام فعالیت‌های دریایی خودداری و تورها و لوازم صیادی خود را نیز جمع‌آوری کنند.

به گفته محمدرضا سالاری فنودی رئیس اداره هواشناسی چابهار در ۱۲ ساعت گذشته در شهر چابهار ۱۰۶ میلی‌متر، کنارک ۵۰، فرودگاه کنارک ۲۰، باهوکلات یک، پلان ۱۲، طیس ۷۹، نگور ۲۶، کمبل سلیمان ۲۷، عورکی ۱۲، زرآباد ۲ و نیم، کهیر ۹ و مومان ۹ میلی‌متر باران باریده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما