خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13783
۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۲:۴۷

برترین‌های رقابت اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان معرفی شدند

برترین‌های رقابت اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان معرفی شدند
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: نفرات برتر رقابت‌های اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی استان گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی معرفی شدند.

به گزارش اس.بی پرس، ادهم کرد زابلی مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: رقابت‌های اتومبیلرانی سیستان و بلوچستان ۹ و ۱۰ دی در پیست اتومبیلرانی تک تازان زاهدان برگزار شد.

وی گفت: در پایان این دوره از رقابت‌ها در کلاس -۱۵۰۰ بهرام توسلی کیا حائز مقام نخست، نیما شه بخش مقام دوم و محمد امین سرگزی موفق به کسب مقام سوم شد.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: همچنین در کلاس -۲۰۰۰ مجید سامزه، محمد ریگی و بهروز ضامن به ترتیب موفق به کسب عناوین اول تا سوم شدند.

کرد زابلی گفت: ورزشکاران سیستان و بلوچستان در رشته اتومبیلرانی در کشور جزو برترین‌ها بشمار می‌روند به‌طوری‌که اخیراً حلیمه گرگیچ بانوی مستعد این استان در رقابت‌های اتومبیلرانی کشور موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

وی گفت: به‌منظور توسعه ورزش و افزایش سرانه‌های ورزش سیستان و بلوچستان هم‌اینک هفت ورزشگاه فوتبال، ۱۸ سالن چندمنظوره ورزشی، یک استخر شنا، ۲ جاده سلامت و ۱۱ سالن تخصصی شامل سالن کبدی ۴۵۰۰ نفری، کشتی زابل، ۲ هزارنفری چابهار، کشتی زاهدان، ۱۷ شهریور زاهدان و ۶ رشته ورزشی و همچنین ۲۰ خانه جوان و پنج گود زورخانه در سراسر استان در حال احداث است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان‌های سراسر سیستان و بلوچستان به‌ویژه مناطق بکر و سواحل زیبا در چابهار و کنارک به زمین‌های استاندارد ورزش‌های ساحلی نیاز دارد تا قهرمانان ملی کشف و شکوفا شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha