خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13789
۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۳
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خبرداد؛

تصویب ۸۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان

تصویب ۸۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان در نشست شورای هماهنگی این سازمان گفت: با پیگیری‌های انجام شده در راستای سفر ریاست جمهوری به استان برای توسعه بخش کشاورزی در زمینه های آبیاری تحت فشار، قنوات، نخیلات بنادر صیادی و... به میزان ٨ هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

به گزارش اس.بی پرس، محمد علی نیکبخت در این نشست با اشاره به اولویت‌های وزارت جهادکشاورزی برای ارتقا و توسعه بخش کشاورزی افزود: توسعه کشت های قراردادی یکی از برنامه های وزارت جهادکشاورزی است امیدواریم امسال ١٠ هزار هکتار تحت پوشش کشت قراردادی محصولاتی نظیر گندم،پنبه، کنجد و گیاهان دارویی در منطقه کشت شود.

وی تنظیم بازار کالاهای اساسی و نظارت بر بازار، تسهیل فرآیند سرمایه‌گذاری، سند دار کردن زمین های کشاورزی و پیگیری رفع تداخلات، تعیین و تکلیف پرونده های راکد طرح های کشاورزی و غیر کشاورزی و انسجام سازمانی را از مهمترین سیاست های کاری سازمان برشمرد و اظهار داشت: بمنظور تحقق سرمایه‌گذاری و برنامه‌های توسعه‌ای بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان بزودی نشست های تخصصی با مسوولان عالی وزارت جهادکشاورزی برگزار خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ISNA.IR

نظرات شما

داغ های مجازی