خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13798
۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۰

اقدام به‌موقع پلیس فتا، جوانی را به زندگی بازگرداند

اقدام به‌موقع پلیس فتا، جوانی را به زندگی بازگرداند
رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت: فردی که قصد پایان دادن به زندگی خود را داشت با اقدام به‌موقع و سریع کارشناسان پلیس فتا از این عمل صرف‌نظر کرد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ «محسن محمودی» در تشریح این خبر اظهار داشت: طی اعلام خبری از پلیس بین‌الملل فتا ناجا در خصوص اینکه فردی پس از آشنایی در فضای مجازی با افراد ناشناس، قصد پایان دادن به زندگی خود را دارد با توجه به حضور این فرد در استان آذربایجان شرقی پلیس فتا پس از دریافت گزارش بلافاصله تیم ویژه‌ای مرتبط با موضوع تشکیل و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

وی در ادامه افزود: کارشناسان پلیس فتا سریعاً تمامی هماهنگی‌های لازم را با مقام قضائی در این خصوص انجام داده و پس از بررسی و اقدامات فنی و تخصصی و همچنین با بهره‌مندی از اطلاعات ارائه شده توسط فتا ناجا موفق به شناسایی فرد مذکور شدند.

سرهنگ محمودی گفت: در بررسی‌های اولیه مشخص گردید که فرد مذکور در یکی از شهرستان‌های استان آذربایجان شرقی ساکن بوده و لذا مراتب سریعاً به فرماندهی انتظامی آن شهرستان اعلام گردید.

وی افزود: پس از تلاش چندین ساعته کارشناسان، عوامل انتظامی، اورژانس اجتماعی و همچنین با همکاری و جدیت به‌موقع دستگاه قضائی از این اقدام مرد جوان جلوگیری شد.

سرهنگ محمودی بیان داشت: پس از بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد نامبرده در دو سال اخیر دچار افسردگی بوده و به چندین روان‌پزشک و مشاوره هم مراجعه داشته است ولی برابر اعلام نزدیکانش داروهای تجویزشده را مرتب استفاده نمی‌نموده و با استفاده از فضای مجازی و آشنایی با افراد غریبه قصد پایان دادن به زندگی خود را داشت.

رئیس پلیس فتا استان در پایان تأکید کرد: والدین مراقب رفتار فرزندان خود در فضای مجازی و حقیقی باشند و درصورتی‌که با موارد مجرمانه و مشکوک مواجهه شدند مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.ir و یا تماس با مرکز فوریت‌های سایبری به شماره ۰۹۶۳۸۰ گزارش کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha