خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 13807
۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۴

جابجایی بیش از 3 میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل ونقل باری سیستان و بلوچستان

جابجایی بیش از 3 میلیون تن کالا توسط ناوگان حمل ونقل باری سیستان و بلوچستان
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 3 میلیون و 113 هزار و 878 تن کالا با 188 هزار و 624 سفر باری در 9 ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل جابجا شده است.

به گزارش اس.بی پرس، تیمور باقری با بیان اینکه 70 شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار داشت: فرآورده‌های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می‌دهند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش و فعالان حوزه حمل و نقل جاده‌ای گفت: وضعیت حمل و نقل عمومی جاده‌ای کالا در حال حاضر در سیستان و بلوچستان کاملاً عادی و روان است.

وی گفت: در حال حاضر 8 هزار و 638 نفر راننده، 6 هزار و 672 دستگاه ناوگان در بخش حمل و نقل عمومی جاده‌ای داخلی کالای حوزه شمال سیستان و بلوچستان فعالیت می‌نمایند.

‌باقری با تأکید بر نظارت ویژه بر عملکرد و فعالیت شرکت‌های حمل و نقل از رانندگان خواست هرگونه دریافت کمیسیون اضافی و سایر شکایات خود را از طریق سامانه 141 به‌صورت شبانه‌روزی و یا با مراجعه به ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در سراسر استان، جهت بررسی و رسیدگی اطلاع دهند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما